קבוצת ב.ס.ר גאה להציג את פרויקט המשרדים במטרופולין החדש של ישראל ‘מתחם ה-1000’: בואו להיות הראשונים – החל מ-7,000 ₪ למ”ר, לשטחים הגדולים מ200 מ”ר ברוטו !

95427

העיר ראשון לציון היא הרביעית בגודלה בישראל, אך המטרופולין בה צומח במהירות לעיתים יותר מבין הערים הגדולות. לא בכדי ניכרת הגירה חיובית לעיר, שכן משפחות רבות בוחרות לחיות בה הודות לבנייה המחודשת שמקדמת העירייה ללא הרף, רמת החינוך חסרת הפשרות ואיכות החיים הגבוהה הנדרשת על ידי התושבים. כמו כן, צירי התנועה המרכזיים, לצידם של קווי התחבורה הציבורית ותחנות הרכבת הפרוסות בעיר, מקלים מאוד על היציאה למקומות העבודה והכניסה לעיר.

הביקוש ההולך וגובר למגורים בעיר, מלבד משפחות רבות- מושך אליו גם משקיעי נדל”ן רבים אשר מבינים את הפוטנציאל ואת הרווחיות האפשרית מההשקעה בעיר. אחד מהפרויקטים הידועים והבולטים בעיר הוא מתחם האלף הממוקם בחלקה המערבי של העיר בסמיכות לרצועת החוף היפהפייה של העיר. מיקומו האסטרטגי של הפרויקט הנמצא בלב גוש דן ובנגישות מקסימלית לכבישי אילון ו-431 וכן לצירי התחבורה הציבורית המרכזיים ולקווי הרכבת הקלה, מאפשר את ההגעה הפשוטה לאזור.

* החל מ-7,000 ₪ למ”ר, לשטחים הגדולים מ-200 מ”ר ברוטו

הירשמו לקבלת מידע מנציג קבוצת ב.ס.ר:

כעת, קבוצת ב.ס.ר גאה להציג את התוכניות הקיימות להקמת פרויקט מגדלי המשרדים במתחם האלף, אשר יהווה 2 מגדלי משרדים גבוהים ומבנה בן 3 קומות כאשר במרכזו תהיה כיכר מסחרית. לאור הראשוניות, מציעה הקבוצה הזדמנות חד פעמית שלא תחזור, החל מ-7,000 ₪ למ”ר להשקעה בפרויקט B.S.R 1K.

ב.ס.ר, המתמחה בניהול פרויקטים בתחום הנדל”ן הן בישראל והן בעולם, ייסדה ומובילה את תחום קבוצות הרכישה בישראל ב-35 שנה האחרונות. במהלך השנים הקימה הקבוצה אלפי יחידות דיור למגורים ומאות אלפי מ”ר של שטחי מסחר ומשרדים. במשך השנים, הקבוצה הפכה אלפי לקוחות נאמנים לשותפים להצלחה ולבעלי נכסי נדל”ן איכותיים המניבים תשואות גבוהות.

ההשקעה במתחם ה-1000 נחשבת לאטרקטיבית במיוחד שכן מדובר בפרויקט לאומי ענק הגדול מסוגו בארץ, שכאמור כולל מתחמי עסקים, בילוי, פנאי ומגורים. השטחים הגדולים שעתיד להיבנות במתחם, צפויים להיות גדולים בהרבה ממתחמי התעסוקה המוכרים כיום בהרצליה פיתוח ובתל-אביב.

* החל מ-7,000 ₪ למ”ר, לשטחים הגדולים מ-200 מ”ר ברוטו

הירשמו לקבלת מידע מנציג קבוצת ב.ס.ר: