פרויקט השקעה ייחודי באחת מהקרקעות האטרקטיביות ביותר, שמאפשר למשקיע לקבוע את סכום ההשקעה והמטרים (החל מ 100 מ״ר)

30240

על השקעה כזאת עוד לא שמענו: פרויקט נדל”ן ייחודי שמאפשר לכל אחד לרכוש חלקת קרקע בבעלות פרטית, באחת מהקרקעות המבוקשות ביותר בעיר חדרה. מדובר בפרויקט “דור העתיד חדרה”, המשך להצלחה המסחררת של פרוייקט עתיד המושבה חדרה הממוקם באזור המערבי של חדרה, בסמוך לשכונת הפארק המתפתחת. ואם כל זה לא מספיק, הרוכשים בתקופת החגים  ייכנסו להגרלה על חופשה זוגית מתנה!

העיר הצפונית של מחוז השרון, הלוא היא חדרה, ממשיכה לבסס את מעמדה כאחת מהערים האטרקטיביות ביותר למגורים בישראל. מיקומה האסטרטגי, בין שתי הערים המרכזיות בארץ, חיפה ותל אביב, מהווה את אחד מהיתרונות הבולטים אך לא היחידים שיש בעיר המבוקשת. בימים האחרונים נרשמה התעניינות גוברת באחת מהזדמנויות ההשקעה המסקרנות ביותר שידעה העיר לאחרונה: “אתם קובעים כמה תשקיעו!”.

למעשה, מדובר בקרקע חקלאית שכלולה בתוכנית המתאר של העירייה – תוכנית מתאר חד’ 2020. הקרקע ממוקמת במרחק של כ-350 מ”ר מאזור בנוי, מה שכמובן מזרז משמעותית את תהליך התקדמות הקרקע. 

בימים אלה מוצעת הזדמנות חסרת תקדים, בתקופת תחילת השנה החדשה והחגים הבאים עלינו לטובה: עבור 78,000 ש”ח בלבד תועבר על שימכם 100 מ״ר של קרקע פרטית חלקאית (במקום 84,000 ש”ח) והון עצמי של החל מ-55,000 ש”ח בלבד, או 96,000 ש”ח (במקום 105,000 ש”ח) – תיהנו מ – 125 מ״ר של קרקע חקלאית פרטית שתרשם על שמכם בטאבו. כלומר, אתם היחידים שבוחרים כמה להשקיע.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

רוצים לדעת עוד? הירשמו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אחת מהסיבות הבולטות לכך שההשקעה בפרויקט “דור העתיד” הצליחה לייצר התעניינות רבה בקרב משקיעים מביני עניין, טמונה בעובדה שהפרוייקט מקודם כתכנית תב״ע נקודתית על ידי חברת מנהל הבניה אשר עובדת בשיתוף פעולה לקדם את הקרקע יחד עם חברת אגרטון. ובנוסף, עיריית חדרה פועלת כל העת לקידום ויישום תוכניות המתאר העירוניות. כדי לסבר את האוזן, משנת 2014 בה אושרה תוכנית המתאר הראשונית, ניכרת בנייה אינטנסיבית של מתחמי דיור חדשים בעיר, לצד מרכזי תרבות, פנאי ובילוי רבים. 

על הפרויקט המבוקש, אחראית חברת היזמות AGERATUN, שלקחה תחת חסותה את כל השטח לטובת פיתוח, תכנון, וקידום כתב”ע נקודתית בשיתוף עם החברה המנהלת, משרד עו”ד מוביל בישראל ומשרד שמאות מקומי. עניין זה מדגיש את העלייה הצפויה בערך הנכס. 

כאמור, מומחי הנדל”ן צופים רווח שנתי של עשרות אחוזים עבור המשקיעים שידעו לנצל את הטיימינג הנוכחי להשקעה.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

רוצים לדעת עוד? הירשמו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!