מי שיקפוץ ראשון על הרכבת – ירוויח

44237
ההדמיה להמחשה בלבד

בימים אלו מוקם הרובע הבינלאומי החדש בלוד, במרחק של 16 דקות נסיעה בלבד מתחנת הרכבת עזריאלי בתל אביב. הניסיון מוכיח – אלו שיזדרזו וירכשו דירות בשלבים המוקדמים של השכונה, ירוויחו בגדול

ההדמיה להמחשה בלבד

הרובע הבינלאומי הינו שכונה חדשה, ממערב לעיר לוד, המוקמת על קרקעות אשר הועברו ממושב ניר צבי. השכונה היא המתחם הגדול ביותר המוקם במסגרת הפיתוח המאסיבי של העיר בשנים האחרונות, כחלק מהסכם גג אסטרטגי.

תכנון השכונה מתבצע על ידי החברה הכלכלית לוד יחד עם החברה הממשלתית לדיור “דירה להשכיר”. בשכונת הרובע הבינלאומי יהיו כ-11,500 יחידות דיור, שטחי מסחר ותעסוקה, שטחים פתוחים והרחבת תחנת הרכבת הקיימת, שתהפוך את השכונה לפרבר תל אביבי אמיתי. מעבר לרכבת, השכונה נהנית גם מנגישות בשל מיקומה בצמוד לכבישי רוחב מרחביים, בהם כביש 431, כביש 6 וכביש 200 החדש שיוביל ישירות לשכונה.

החלום על דירה או בית במרכז, במרחק קצר ממרכז תל אביב, נראה בלתי נגיש עבור רבים. אבל, מתברר כי המהפכה התחבורתית הקורמת עור וגידים בישראל, מאפשרת כיום לעבוד בלב המטרופולין, לגור במרחק של פחות מחצי שעה והכל במחירים כמעט דמיוניים למרכז הארץ.

אין הרבה שכונות בישראל עם נתונים כאלה: שכונה מתוכננת המוקמת מאפס, עם כל השטחים הירוקים, מבני הציבור, שבילי אופניים, קאנטרי קלאב, מגוון דירות, מחירים שפויים ולא פחות חשוב – נגישות שהופכת אותה לאטרקטיבית במיוחד למי שעובד במרכז הארץ.

ההיסטוריה מוכיחה כי הקמת שכונה חדשה במרכז הארץ, בסמיכות לתחנת רכבת שהופכת את הנסיעה לתל אביב לנוחה – כמו שכונת אפק, אור ים או הרחבת תלמי מנשה בבאר יעקב, מבטיחה שרוכשי הדירות הראשונות, שמזהים את המגמה לפני כולם,  מרוויחים בגדול. בכל המקרים שצויינו, המחירים עלו במהירות, כך שמדובר ככל הנראה, גם בהשקעה נדל”נית מוצלחת.

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף!

ההדמיה להמחשה בלבד

זכות הראשונים

הקבוצה שמשיקה את הפרויקט הראשון ברובע הבינלאומי היא קבוצת אבני דרך. הפרויקט כולל כ-251 יחידות דיור ב-13 בניינים ו-72 קוטגים סה”כ 323 יחידות, ואכלוסו צפוי במהלך 2022-2023. לחברה יש ניסיון בפרויקטים דומים וגם רצון להיכנס בשלבים הראשונים של שכונות חדשות.

אריאל אדלשטיין, סמנכ”ל פיתוח עסקי ושיווק בקבוצת אבני דרך אומר כי “אנחנו שמחים וגאים להיות הראשונים שיתחילו לבנות ברובע הבינלאומי, שהוא למעשה עיר קטנה המתוכננת ומותאמת  למשפחות. הפרויקט שלנו כולל תמהיל דירות מאוד מגוון, עם חדרים מרווחים, גינות ומרפסות גדולות וכמובן צמודי קרקע. יש משהו באפקט הראשוניות, המחירים עדיין נוחים מאוד ולכן הרוכשים בפרויקט שלנו, צפויים להרויח בגדול”.

כדי להבין את הפרמיה הגדולה ממנה יהנו הרוכשים בפרויקט הראשון שמושק ברובע הבינלאומי, מספיק לראות את ההבדל במחיר בין דירת 5 חדרים בבאר יעקב החדשה או בראשון לציון במתחם צריפין – המרוחקות בסך הכל כקילומטר מהרובע הבינלאומי, לבין דירה דומה בפרויקט של אבני דרך ברובע הבינלאומי בלוד. מדובר בפער בלתי נתפס של כמיליון שקל!!!!  פער שבקבוצת אבני דרך משוכנעים שיסגר בתוך מספר שנים, לאחר שהשכונה החדשה, על אדמות ניר צבי, תתבסס.

חנה שורץ, מנהלת מכירות ארצית בקבוצת אבני דרך, מוסיפה כי “אנחנו הראשונים שזכינו במכרז ברובע ואנחנו הראשונים שגם עולים על הקרקע. יש לנו 72 קוטג’ים ובניה רוויה מגוונת, עם מיני פנטהאוזים, פנטהאוזים, דירות גן 5-5.5 חדרים וכו’. הרוכשים יהנו מכבישי גישה שמגיעים ישירות לתוך הפרויקט. הפרויקט הזה הוא הזדמנות נדל’נית נהדרת. משהו מתרחש במרכז הארץ ואנשים לא יודעים. כל מי שרוצה להשתדרג ולהגיע למקום שהוא איכותי ובמרכז הארץ – זה המקום”.

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף!