לאחר שסבב הגיוסים הראשון הסתיים בהצלחה מסחררת: פדרמן-שחם תצרף משקיעים בודדים לפרויקט אקסקלוסיבי במיאמי ביץ’ החל מ-75 אלף דולר, פריים לוקיישן כ-300 מ’ מהחוף!

184305

חברת פדרמן-שחם אשר מתמחה באיתור הזדמנויות השקעה הצליחה למצוא עסקה חסרת תקדים, השלימה לאחרונה גיוס לפרויקט היוקרתי שלה במיאמי ביץ’. פרסמה לאחרונה שפתחה גיוס נוספת להשקעה שלה ביעד המבוקש: פריים לוקיישן מיאמי ביץ’ כ-300 מ”ר מהחוף, מחיר רכישה נמוך בעקבות משבר הקורונה, שער דולר בשפל, שוכר משנה יחיד בחוזה ארוך טווח ובשכירות קבועה מראש. בנוסף, כל ההוצאות, הבלאי והמיסים משולמים ע”י השוכר!

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לא בכדי זוכים נכסי נדל”ן מסוג מולטי פמילי לביקוש גבוה, היתרון המרכזי בהשקעה מסוג זה הוא בעובדה כי מדובר בהשקעה קבוצתית, למשקיעים אין צורך בהתעסקות המתסכלת לעיתים מול השוכרים וכל מה שכרוך בכך, כל המתחם מנוהל על ידי חברת ניהול ייעודית שאחראית עליו ובעסקה המיוחדת הזאת היא השוכר הקבוע של הנכס לטווח ארוך. 

“שוכר המשנה מפעיל את הנכס כבר מספר שנים ומשלם תשלומים קבועים שעולים מידי שנה!”

בימים אלו, “פדרמן-שחם” מציעה הזדמנות חסרת תקדים להשקעה באחד ממתחמי המגורים המבוקשים ביותר להשכרה, ואיך לא- במיקום האסטרטגי ביותר: מיאמי ביץ’ בפלורידה. מדובר בקומפלקס מגורים מפנק ששוכן על קו החוף, באזור בתי המלון המפוארים ביותר בעיר התוססת, לצד מסעדות יוקרתיות ורצועת חוף ממגנטת.

* ההשקעה ע”פ החוק לרשות ניירות ערך. פתוחה ל-35 משקיעים בלבד!

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

כיאה להשקעה בנכס במתחם מולטי פמילי, המשקיע נהנה משקט תעשייתי שכן הנכס מושכר לחברת ניהול, בחוזה שכירות ארוך טווח ללא כל תלות בתפוסת הנכס. המשמעות של העניין היא שחברת הניהול אחראית על הנכס, באופן כולל, משמע ההוצאות עליה, לצד מציאת השוכרים ותפעול הנכס. המשקיע נהנה מהכנסה פאסיבית כבר מהיום הראשון ללא כל סיכוני יזמות ובנייה, מחוזה שכירות ארוך טווח עם עליה מוטמעת בחוזה בכל שנה, ממחיר רכישה נמוך ביותר על רקע התפשטות נגיף הקורונה, וכמובן משער הדולר הנמוך ביותר משנת 2008 – כל זאת מבלי להתעסקות בנושאים פרוצדורליים עם שוכרים, תיקונים, שיפוצים ועוד.

כאמור, המשקיעים ייהנו מהעלאה הדרגתית של השכירות וממכירה לפי שווי חדש בעוד כמספר שנים, בנוסף לחלוקת רווחים במכירה. זאת ועוד, משקיעי “פדרמן-שחם” ייהנו מהכנסה רבעונית שוטפת. חשוב לציין כי כל כספי המשקיעים יימצאו בחשבון נאמנות ייעודי ומפוקח, ויועברו לטובת הפרויקט בהתאם להוראת כתב נאמנות. למשקיעים אלו, תהיה קדימות על פני היזם בעת חלוקת הרווחים.

 “פדרמן-שחם” , אשר לה מוניטין וניסיון רב שנים בכל הנוגע להשקעות במתחמי מולטי פמילי בארה”ב, תהיה אחראית לליווי המשקיעים (הן בהיבט פיננסי והן בהיבט משפטי) וכמובן על ביצוע בקרה שוטפת במשך כל תקופת ההשקעה.

את הפרויקט מלווים הגופים הטובים והאמינים ביותר שנותנים למשקיע את הביטחון לכסף שלו. הליווי הפיננסי של העסקה מלווה ע”י משרד רו”ח שטיינמץ עמינח, ליווי נאמנות ע”י משרד עו”ד כספר-הרואימי. לפרויקט בנק מלווה אשר ביצע שמאות ובדיקת היסטוריית תשלומי הנכס. מה שמבטיח למשקיע שהגופים הטובים ביותר בחנו השקעה זאת לעומק ומצאו אותה ככדאית ביותר!

* ההשקעה ע”פ החוק לרשות ניירות ערך. פתוחה ל-35 משקיעים בלבד!

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

ההשקעה במיזם באמצעות תעשה לכל היותר על ידי 35 משקיעים ישראלים שאינם משקיעים המנויים בסעיף 15/ב לחוק ניירות ערך.