מ-49 אלף יורו לשותפות בקומפלקס דירות באתונה: צפי למעלה מ-8% הכנסה משכירות בשנה!

215241

מדינת האיים האטרקטיבית, הלוא היא יוון, ממשיכה לקטוף את המקומות הגבוהים כאחד מהיעדים המועדפים על תיירי העולם, עם למעלה מ-30 מיליון מבקרים בשנה. משקיעים ישראליים רבים, אשר מבינים את הפוטנציאל האדיר שבהשקעה נדל”נית במדינה, תרים אחר העסקאות הכדאיות ביותר וכשמוצאים- נהנים מהכנסות שכירות גבוהות במיוחד.

אחד ממוקדי הנדל”ן הבולטים והמובילים במדינה, אשר בשנים האחרונות מסתמן כהצלחה מסחררת עבור משקיעיה- הוא הבירה היוונית, אתונה. הודות למזג האוויר המושלם לאורך רוב ימות השנה (הכוללים כ-300 ימי שמש!), נהנים המבקרים מחופשות מפנקות ומרגיעות, ומשפע האטרקציות והאפשרויות שבעיר: שייט ימי, גלישת גלים וקייט, ספורט ימי, טיולים, סיורים באתרים היסטוריים ותרבותיים, ועוד…

בימים אלה, מוצעת הזדמנות חסרת תקדים להשקעה בלב העיר היוונית בשכונת קיפסלי המבוקשת. מ-49 אלף יורו לשותפות בקומפלקס דירות באתונה. לדעת המומחים, צפי התשואה עומד על למעלה מ-8% הכנסה משכירות בשנה. לא זאת בלבד, שכן המשקיע ומי מטעמו זכאים לשימוש שנתי פרטי בפנטהאוז היוקרתי, למשך שבוע ימים. כלומר, חופשה שנתית עבור כל המשפחה באחד היעדים החמים ביותר במדינה!

ייחודיות השכונה, מלבד למיקום האסטרטגי ולנגישות המרבית אליה, טמונה בסגנון המבנים האדריכליים בה. הבתים המעוצבים כוללים מרפסות מעוגלות, דלתות כניסה מרשימות ומדגישים את התרבות העשירה שנרשמה לזכותה. לא בכדי יותר ויותר מבקרים נוהרים לשורותיה של קיפסלי, ונהנים מהאווירה הקסומה שבה.

על ההשקעה אחראית אחת מחברות הנדל”ן המובילות ביותר, BDP, אשר הודות למוניטין ולניסיון רב השנים שלה, יותר ויותר משקיעים מצטרפים להצלחותיה. לאורך כל ההשקעה, נהנים המשקיעים מערבות בנקאית מבנק מזרחי טפחות, האמון של התמיכה הפיננסית עד סיום הרישום של ההשקעה, מה שמבטיח כי הכסף מוגן ובטוח. כמובן שלמשקיעים ליווי משפטי צמוד על ידי משרד עו”ד מהגדולים והבולטים בישראל.


מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: