לאור המצב: הכירו את האפשרות החדשה לקבלת מימון בסכומים גבוהים החל מ- 200,000 ₪ כנגד משכון נדל”ן!

82703

מגפת הקורונה שמשתוללת כרגע ברחבי העולם מרסקת את הכלכלות והבורסות הכי יציבות בעולם וכמובן לא פוסחת עלינו. בעלי עסקים, נמצאים בחזית ההתמודדות מול המגפה, להם אין דמי אבטלה שיוכלו לבקש ותשלומים למוסדות, לשכירות ולארנונה ימשיכו לרדת גם כשכולם בבידוד. דוקא עכשיו הבנקים מסרבים להעניק את האשראי הדרוש או מעמידים תנאים נוקשים ביותר מבחינת קבלת הביטחונות ובירוקרטיה.

חברות נבחרות מסייעת לבעלי עסקים ופרטיים לקבל אשראי ע”י שיעבוד נכס
חברות שפועלת בתחום הייעוץ הפיננסי מזה שנים, בעלות צוות מקצועי ומנוסה של שישיג עבורכם תוך זמן קצר את האשראי הדרוש – כנגד שעבוד נכס, עם התנאים הנוחים ביותר להחזר ואופציה לגרייס ארוך טווח. החברה תבצע זאת בדרך יצירתית ובטוחה ואתם תוכלו ליהנות מהאשראי לכל מטרה שתצטרכו.

הקושי בגיוס אשראי
אין זה חדש שיש קושי רב בגיוס אשראי בסכומים גבוהים אך בתקופה האחרונה ישנה אפשרות חדשה בשוק הפיננסים אשר נועדה לפתור את הבעיה הזו – שעבוד נכס בתמורה להלוואה.
נכס מקרקעין נחשב לבטוחה בעלת ערך גבוה ובעל סיכון נמוך ולכן שיעבוד מבטיח לגופים המלווים את הכסף לתת לאלו המבקשים את ההלוואה ריבית נמוכה משמעותית מהריבית אותה יקבלו במקרה ויש צורך בערבון, מה שהופך את האפשרות הזו למשתלמת ובטוחה.

למי מתאים השירות?
השירות יכול להתאים בעלי עסקים/חברות הנמצאים במצב בו אין באפשרותם לקבל אשראי מהבנקים. במקרה כזה יש צורך בקבלת אשראי חוץ בנקאי וחברה למעשה מתווכת בין אלו הזקוקים לאשראי לבין הגופים החוץ בנקאיים אשר מספקים את האשראי הדרוש.
חשוב לציין שהאשראי ניתן ללקוחות המתקשים לקבל אשראי במערכת הבנקאית, גם כאלו בעלי היסטוריית אשראי בעייתית.
חשוב להדגיש, השירות מתאים רק לבעלי נכסים פרטיים או מסחריים, לכל מטרה וכנגד שעבוד – גם במקרה בו קיימת על הנכס משכנתא ו/או עיקולים.

זקוקים להלוואה עד 10,000,000 ש”ח? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

האם קיים נכס נדל׳׳ן למשכן כבטוחה להלוואה

שווי משוער של הנכס (במידה ואין כתבו 0)

האם יש כרטיס אשראי?

חשבון הבנק שלך תקין? (אין עיקולים, הגבלות ולא חזרו שיקים ב-12 חודשים אחרונים)

אזור מגורים