עסקה נדירה: קרקע מיועדת למגורים- המקנה זכות לדירה בבנייה רוויה! במבואה המערבית של הוד השרון – החל מ- ₪399,000 בלבד. פוטנציאל רווח של מאות אחוזים בתקופה קצרה!

598775
התמונה להמחשה בלבד

חברת הנדל״ן מהגדולות בישראל, איתרה עבור המשקיעים הישראלים קרקע נדירה המיועדת למגורים עתידיים באזור הכי יפה ומבוקש של הוד השרון: ״המבואה המערבית״, בגבול רמת השרון.

העסקה כבר נחשבת בעיני מיטב מוחות הנדל״ן המקומיים כעסקה של ״פעם בעשור״, העסקה מקנה זכות לדירה במגדלי מגורים שעתידים להיבנות בעתיד על הקרקע. מעבר לכך, מיקום הקרקע הינו באזור מבוקש ונדיר הנחשב ל״טוסקנה של הוד השרון״, אזור שקשה מאוד למצוא בו קרקעות, למעשה הקרקעות הולכות ואוזלות במהירות וכמעט ולא נותרו קרקעות לרכישה!

״רווח של מאות אחוזים בתקופה קצרה״: דובר חברת הנדל״ן מסר לנו בתגובה: ״משקיעי הנדל״ן הישראלים מבינים את גודל הפוטנציאל העצום בהשקעה והרבה זמן לא זכור לנו קצב מכירות כזה״, הוא ממשיך ומספר: ״על פי מומחי השמאות, בעת הפשרת הקרקע – שעל פי הערכות צפוי להתבצע בתוך 4-6 שנים, המשקיעים יוכלו לבחור האם להמשיך לבניית דירה בשכונה החדשה או למכור את הקרקע ברווח של פי 3-4 משוויה בעת הרכישה, כלומר, על השקעה של ₪399,000, המשקיעים יוכלו ליהנות מרווח של כ- ₪900,000״, כפי שכבר אפשר להבין, מדובר באקזיט של ממש!

״כל הקודם זוכה״ עוד פרט שחשוב לציין: הקרקע בעלת אישור שמאי תקן 22 ממשלתי! כעת ולזמן מוגבל תוכלו לרכוש קרקע החל ₪399,000 בלבד. ״בעקבות הביקוש ההולך וגובר אין לנו ברירה אלא לפעול בשיטת ׳כל הקודם זוכה”, מסר לנו גורם בכיר בחברה שעושה ככל שביכולתה על מנת להמשיך ולאתר קרקעות נוספות באזור, אך הזדמנות כזו כנראה שלא תחזור שוב.. אם ברצונכם לנצל את הזדמנות ההשקעה הנדירה, אנו ממליצים לכם להזדרז אנו צופים שכל יחידות הקרקע ימכרו עד סוף החודש!

מתעניינים בקרקע? מהרו והירשמו לתיאום פגישה!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה.