פלטפורמה חכמה למשקיעים חכמים: כיצד להשקיע בנדל”ן בפחות מ-200,000 ש”ח ולהצליח לפזר את הסיכון בצורה נבונה?

373147

אם תשאלו ישראלים עבור מה הם חוסכים את הכסף, רבים ודאי יענו תשובה זהה: להשקיע בנדל”ן. ואכן, עם הביקוש הגובר להשקעות נדל”ן -מזנקים גם המחירים. על כן, לא הופתענו לגלות כי אחת ההשקעות המועדפות כיום על ישראלים, היא בנדל”ן רווחי מעבר לים. אך חשוב לשים לב: לצד היתרונות הרבים שהשקעות בחו”ל מאפשרות, על המשקיע לגלות ידע רב, מעורבות, ניהול סיכונים נכון, מה שמהווה במקרים רבים קושי רב בקרב אותם משקיעים.

הבשורה המשמחת היא REALTY BUNDLES, פלטפורמה חדשנית להשקעות נדל”ן בחו”ל שהצליחה לשנות לגמרי את חוקי המשחק. למעשה, מטרתה הבלעדית היא לסייע למשקיעים ישראלים (עם הון עצמי לא גבוה במיוחד) להצליח בהשקעות נדל”ן בחו”ל. באמצעות מערכת טכנולוגית, נגישה וידידותית במיוחד (ויש שיגידו אפילו כייפית), הפלטפורמה מצליחה להתמודד עם שלושת אתגרי ההשקעה המוכרים: אתגר הכסף, אתגר הידע ואתגר הסיכון. 

איך זה עובד?

ראשית, REALTY BUNDLES מאפשרת רף כניסה נמוך משמעותית למשקיעים – החל מ-150,000 ש”ח בלבד. כלומר, גם למשקיעים קטנים או בינוניים יש הזדמנות ליהנות מהכנסה פאסיבית בעולם הנדל”ן. 

צמצום ופיזור סיכונים

אחד היתרונות הבולטים והחשובים ביותר בפלטפורמה זו היא העובדה שכל השקעה מפוזרת על עסקאות  נדל”ן שונות, זאת על מנת לפזר את סיכון המשקיע. כלומר, משקיע יכול לבחור תחום ומדינת יעד להשקעה מתוך מגוון רחב של אפשרויות (למשל, נדל”ן למגורים באנגליה, או דירות להשבחה בספרד), ובמקום להשקיע את כספיו בנכס אחד- הסכום הכולל מפוזר על עסקאות שונות בהתאם לבקשות המשקיע.

רוצים לדעת עוד? הירשמו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

בשנת 2021 הגיע הזמן שמשקיעים לא ישימו את כל הביצים בסל אחד
פלטפורמת ההשקעות החכמה, מסבירים ב-REALTY BUNDLES, פותחה מתוך המחשבה לפתור את הבעיה בה המשקיע הממוצע משקיע את מרב כספו בנכס אחד, הוא אינו מודע או מכיר מספיק את הסיכונים הכרוכים בהשקעה. במקרים רבים, הוא רואה לנגד עיניו את התשואה הפוטנציאלית מבלי לקחת בחשבון את הסיכונים והמכשולים שבדרך, שהצליחו להביא להפסדים של משקיעים רבים.
למעשה, באמצעות המודל הייחודי של החברה, ההשקעה הופכת למסוכנת פחות, עם מינימום הרפתקאות בדרך.

זאת ההזדמנות לציין כי בזכות מודל ההשקעות הייחודי של החברה, זו קיבלה את מענק החדשות העסקית של האיחוד האירופי.

 בנוסף ב-REALTY BUNDLES מסבירים כי “החיים הם דינאמיים, ולכן למשקיעים ישנם מנגנוני יציאה גמישים אשר יאפשרו להם למשוך חלק או את כל את כספי ההשקעה במהלך הדרך “. 

יתרון נוסף ומשמעותי הינו בנושא השקיפות -המשקיעים אינם נדרשים לחכות ולקבל עדכון רבעוני או שנתי, שכן המערכת מאפשרת לכל משקיע להיכנס בכל רגע נתון לאזור האישי בפלטפורמה החדשנית, להתעדכן בזמן אמת בשווי התיק, בתשואות, במצב ההשקעה ועוד.

רוצים לדעת עוד? הירשמו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

*האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ ו/ או המלצה להשקעה, ובכל השקעה יש סיכון להפסד כספי
**בהתאם לתקנות הרשות לני”ע בכוונתנו לשתף בפרטי ההשקעה עד 35 ניצעים בלבד!