קריאה אחרונה למשקיעים: אותרה יח’ קרקע בחוף התכלת, הרצליה, גוש -6607 המבוקש. ב-799 אלף ש”ח בלבד!

49294

אחד המקומות החמים באזור המרכז, עומד לקום בקרוב פרויקט הדגל היוקרתי של עיריית הרצליה – מתחם חוף תכלת. הפרויקט כולל כ-2,000 דונם התחומים בין המרינה של הרצליה ובין מלון מנדרין בתל-אביב. בין היתר הפרויקט יכלול פארק חופי, מלונות ואלפי דירות, מה שיביא להתפתחות גדולה של האזור והפיכתו לאזור שההשקעה בו תשתלם לאלו שיזהו את הפוטנציאל וישקיעו בו כבר בשלב הזה.

☑ 100 מטר טאבו פרטי! (זכות לדירה 4 חדרים)
☑ מתחייבים למכירה בהיתר
☑ עו”ד מלווים עד לקבלת מפתח
☑ בנייני מגורים יוקרתיים על קו החוף

לאחר עשור של הליכים תכנוניים, פרויקט חוף התכלת, הר/2200 א’ שמקודם על ידי עיריית הרצליה, ותוכנן על ידי אדר’ דני קייזר, נמצא בשלב תכנוני מתקדם ומקודם בימים אלו בוועדה המחוזית. רגע כזה הוא הזדמנות בלתי חוזרת מבחינת עליית ערך הקרקע.

בחלקו המרכזי של הפרויקט יבנו בנייני מגורים ובסך הכל כ 11,500 יחידות דיור. בחלקו הצפון מזרחי של הפרויקט ובהמשך לאזור התעשיה הרצליה פיתוח יוספו אזורי תעסוקה רבים. בחלקו המערבי של הפרויקט מוקצים שטחים נרחבים לבנייה, למסחר ולמלונאות. מה שיקל את הגישה באזור זה הוא תכנון ציר עתידי של קו הרכבת הקלה שיעבור בסמוך.

האזור נחשב למתחם הבלתי בנוי הגדול ביותר הנמצא בסמוך לחוף במרכז הארץ, מה שהופך את הפוטנציאל הנדל״ני שבו לגדול מאוד, ומעבר לכך, מדובר באחת מעתודות הבנייה הבודדות שנותרו סמוכות לחוף הים, לכן ערכה מוערך במיליארדי שקלים, כל זאת, גורם למשקיעים רבים למהר ולרכוש קרקעות באזור. רכישה אשר תביא עמה זכויות לבנייה בעתיד באזור היקר ביותר במדינת ישראל.

מתעניינים בקרקע? הירשמו:

* הקרקע אינה זמינה לבנייה