שלב א׳ ושלב ב׳ נחטפו והסתיימו בהצלחה מרובה. נפתח שיווק שלב ג׳ ואחרון, להזדמנות נוספת לרכישה בקרקע המבוקשת ביותר בהוד השרון היוקרתית, המיועדת למגורים עתידיים של 125 מ״ר, ב- 289,000 ₪ בלבד. מתחייבים למחיר הנמוך ביותר!

557613

*מיקום החלקה – צמודת דופן למגורים. 

שלב א׳ ושלב ב׳ נמכרו! שלב ג׳ בעיצומו. כדאי למהר ולהצטרף גם כן להשקעה המבוקשת.

החברה פתחה את את שלב ג׳ ללקוחות שלא הספיקו להצטרף לשלב א׳ ושלב ב׳, אך מעוניינים גם להיות בעלי יחידת קרקע פרטית בטאבו למגורים עתידיים של 125 מ”ר, בפרויקט היוקרתי נוף הירקון, ב-289,000 ₪ בלבד – מתחייבים למחיר הנמוך ביותר! עם בטחונות.

ע”פ שמאות שווי הקרקע כזמינה לבנייה תקפוץ לכ-1.4 מיליון ₪: ע”פ שמאות בתקן 22 מחמיר של השמאי הממשלתי.

על פי גורמים מומחים, התרחבות הערים ומצוקות הדיור בשנים האחרונות, מאיצות את תהליכי הפשרת הקרקעות החקלאיות על ידי רשויות התכנון והבנייה. אחד מהפרויקטים האטרקטיביים כעת להשקעה, הוא פרויקט “שביל התפוזים” הממוקם בצדה הדרום-מזרחי של הוד השרון, במסגרת תוכנית שעתידה להוסיף *כ-27 אלף יחידות דיור לעיר ולשלש את אוכלוסיית העיר. הוד השרון היא אחת מהערים המבוקשות ביותר בישראל, בעיקר הודות לשילוב המושלם שהיא מציעה: מגורים עירוניים בסביבה כפרית, ירוקה ופסטורלית. כמו כן, המיקום האסטרטגי של העיר באזור המרכז ובסמוך לערים מרכזיות כמו הרצליה, רעננה וכפר סבא, מהווה גם הוא יתרון בולט בהשקעה בעיר.

*מגדלי יוקרה מודרניים בהוד השרון.

במסגרת הפרויקט, שמקודם על ידי עיריית הוד השרון והוועדה המחוזית, החברה מציעה עבור משקיעי נדל”ן הזדמנות אטרקטיבית במיוחד לרכישת קרקע המוגדרת כשטח צהוב בייעוד למגורים, מגדלי יוקרה מודרניים במסגרת תכנית נוף הירקון, כאמור באחת מהשכונות המבוקשות ביותר בהוד השרון, דרומית לשכונת “גיל עמל”, דרום מזרחית לשכונת “מגדיאל” וסמוכה ליציאה לכביש 40. מדובר באזור שסטטוס הקרקע בו מוגדר על פי תכנית מתאר ארצית כ”אזור פיתוח עירוני”.
*התוכנית בשלב מתקדם והופקדה כבר בוועדה המחוזית!

מתעניינים בקרקע? מהרו והירשמו לתיאום פגישה!

*צילום רחפן באזור החלקה – צמודת דופן לשכונת מגורים – 15.02.2021.

הקרקע הפרטית בטאבו ב- 289,000 ₪ בלבד! מלאי הקרקעות מוגבל בהחלט והצפי שתוך זמן קצר כל היחידות ימכרו. משקיעי הנדל”ן המבינים את הפוטנציאל הרב שבהשקעה זו, מצפים להפשרתה בעתיד הקרוב (5-7 שנים ע״פ הערכת השמאות) וחוזים פוטנציאל עליית ערך של מאות אחוזים!

הקרקע בעלת תקן שמאות 22, הנחשב לתקן ממשלתי קרקעות. שווי קרקע כזמינה לבנייה צפוי להכפיל את עצמו יותר מפי -4.(כ 1.4 מיליון ₪ לפי השמאי הממשלתי) לכן, מדובר בהזדמנות נדירה וחסרת תקדים לרכישת נכס נדל”ני בחלקה הטובה והמבוקשת ביותר במתחם “שביל התפוזים” המפורסם.

המשקיעים בקרקע ייהנו מליווי צוות מקצועי הכולל עו”ד בכיר, ויקבלו ייעוץ אישי לאורך כל תהליך ההשקעה עד לרישום בטאבו והפשרת הקרקע. החברה נחשבת למותג בינלאומי הודות למוניטין שצברה בשנים האחרונות באיתור הזדמנויות השקעה יוצאות דופן בארץ ובחו”ל.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית: מה שנותן את ההזדמנות למשקיעים להרוויח מאות אחוזים בשנים הקרובות.

מתעניינים בקרקע? מהרו והירשמו לתיאום פגישה!