הגן עדן של ג’סר א-זרקא: הזדמנות חסרת תקדים להשקעה ביחידת דיור במרחק 100 מטר בלבד מהחוף!

237950

ג’סר א-זרקא כבר מזמן הוא לא רק אחד המקומות היפים בארץ לתיירות המתהדר ברצועת החוף האותנטית והיפהפייה ביותר בישראל. למעשה, מדובר באחד מהיעדים המסקרנים ביותר בקרב מביני עניין מתחום הנדל”ן שכן בשנים האחרונות עבר תהליך הפקעת קרקעות ותכנוני בנייה שיקומית חדשה מה שמסמן אותו כבעל פוטנציאל עצום להצלחה.

בימים האחרונים החל השיווק של אחד מהפרויקטים הבולטים ביותר באזור הקסום, הנקרא “טורקיז”, ובו קומפלקס מגורים ייחודי של 13 בנייני בוטיק יוקרתיים, המשקיפים לנוף הים הפתוח מצד אחד, ואל שמורת הטבע הפסטורלית מהצד השני. תוכנית המתאר של הפרויקט כוללת כ-28 מבנים עם 196 יחידות דיור המתפרשות על פני שטח של כ- 17,000 מ”ר. 

אחד מהיתרונות הבולטים של הפרויקט הוא המיקום המנצח שלו: קו ראשון לים, סמוך לרצועת החוף היפיפייה של קיסריה הידועה בשדרותיה השוקקות מסעדות, בתי קפה מפוארים, קניות ומה לא. כאמור, הפרויקט אמנם נמצא במרכז הארץ (חצי שעה מתל אביב וחיפה), אך מרוחק מהמולת העיר מה שמאפשר את האווירה הכפרית והרגוע שבו. 

על פי תוכנית הפיתוח המתוכננת לאזור, השכונה החדשה תמוקם כ-100 מטרים בלבד מקו המים, באופן כזה שיאפשר לחבר את היישוב לרצועת החוף. זאת מתוך המחשבה לבסס את שכונת המגורים עם איכות החיים הגבוהה ביותר, אשר תאפשר תיירות, פעילויות פנאי, מרחבים ציבוריים מטופחים ומבני ציבור וחינוך חדשנים ומודרניים.

כעת ולזמן מוגבל, נפתחה ההרשמה למכירה המוקדמת! בימים אלה מוצעת הזדמנות להשקעה במחירי PRESALE, החל מ-2,920,000 ש”ח בלבד!

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לדברי המומחים, הפרויקט עתיד להוות את הסנונית הראשונה בפיתוח האזור הממוקם על הים. בשלב השני יוקמו לצד הפרויקט מלון יוקרתי, שדרת מסחר מפוארת, וחדרי הארחה. הפרויקט, כאמור, יקום בסמיכות מרבית לקו החוף, צפונית לחוף הגולשים המוכרז כאחד מהחופים המרהיבים ביותר בישראל. 

מלבד למיקום האסטרטגי ולעלות ההשקעה האטרקטיבית, הפרויקט מאופיין בתכנון ובעיצוב המוקפד אשר נעשה עבורו על ידי מיטב אנשי המקצוע. דיירי המתחם ייהנו מאווירת כפר הנופש שמהווה הפרויקט, שכן הוא מעוצב בסביבת רחובות הולנדיים יוקרתיים ומעוצבים במיוחד. חשוב לציין כי גם בבניינים שבהם לא ניתן לצפות לנוף הים המרהיב, תוכננו מרפסות המבנים לשטחים ציבוריים פתוחים וירוקים, ולשמורת הטבע היפהפייה, מה שמבטיח את הנוף הנעים והפסטורלי ביותר, לצד פרטיות מקסימלית.

חברת ייזום הנדל”ן אשר אחראית על הפרויקט, היא “גשם החזקות” אשר לה מוניטין וניסיון רב שנים בתחום הנדל”ן החל משלבי התכנון וכלה בשלב הביצוע בלמעלה מ-10 ערים בישראל. 

האזור מסתמן כיעד שצפוי להפוך לאטרקציה נדל”נית מבטיחה (מלבד להיותו מוקד עניין תיירותי מוביל בישראל!). השילוב המושלם בין רצועת החוף הייחודית, לצד תנופת הבנייה החדשה הן של קומפלקס המגורים והן של מוקדי הפנאי והבילוי- ייעדו את האזור למבוקש ביותר בקרב משקיעים מנוסים, מה שצפוי להעלות את מחירי הנדל”ן באזור.

מתעניינים בפרויקט? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: