השקעה בקרקע פרטית בטאבו במיקום נדיר בפרדס חנה, המקנה זכות לדירה עתידית! מחירי פריסייל – מ-₪189,000 בלבד.

103027
התמונה להמחשה בלבד

פרדס חנה-כרכור, יישוב כפרי וירוק, חיי קהילה שקטים עם אוכלוסייה איכותית, מיקום נדיר, נגישות לכל צירי התנועה המרכזיים, ומעבר לכך – פוטנציאל לרווח משמעותי במיוחד שעל פי הערכות יגיע לפי 3-4. זה לא חלום, זו המציאות – קרקע בפרדס חנה במיקום נדיר, במרקם עירוני וברישום פרטי בטאבו, כעת במחיר פריסייל של החל מ- ₪189,000 בלבד!

למה להשקיע בפרדס חנה?
פרדס חנה נחשבת מזה שנים לאטרקטיבית במיוחד עבור משפחות המחפשות איכות חיים ירוקה, אך יחד עם זאת נגישות לאזורי תעסוקה. פרדס חנה מונה כיום כ- 32 אלף תושבים וצפויה להכפיל את מספר התושבים בשנים הקרובות, כאשר יותר ויותר משפחות לוטשות את עיניהן אל עבר היישוב.
האוכלוסייה מאופיינת כאיכותית במיוחד, וכוללת אמנים, מעצבים ואנשי תרבות, וכעת גם אנשי הייטק רבים אשר רוצים ליהנות מאווירה פסטורלית ושקטה. באזור תמצאו גם מתחם קניות חדש, והופעות של אנשי תרבות מקומיים אשר מאורגנות במיוחד עבור תושבי המקום והסביבה.
יותר ויותר משפחות צעירות מוצאות את דרכן לפרדס חנה וקרוב ל- 600 משפחות כבר רכשו קרקע – בואו להיות חלק מההצלחה!

מעבר לכך, הנגישות לצירי תחבורה עיקריים כמו כביש 6 ותחנת הרכבת המקומית, מאפשרים גם למשפחות מאזור גוש דן ותל אביב להעתיק את מקום מגוריהם אל היישוב, מה שמביא לכך שבשנים האחרונות מחירי הבתים הפרטיים הגיעו אל רף ה- 4 מיליון שקלים, ואף למעלה מכך.

רוצים לדעת כיצד ניתן לייצר רווח משמעותי?

השאירו פרטים >>

צפי לעליית ערך משמעותית במיוחד של פי 3-4
אם לא די ביתרונות שכבר ציינו, הרי שמחירי הקרקעות בפרדס חנה הכפילו את עצמם בעשור האחרון והמגמה היא ברורה – המשך עליית המחירים. עם כתיבת כתבה זו הקרקעות עדיין אינן זמינות לבנייה ועל פי ההערכה, כאשר קרקעות אלו יופשרו שוויין צפוי לזנק בצורה משמעותית של פי 3-4, לכן מדובר בהזדמנות שלא תחזור!
עם הפשרת הקרקע עומדות בפניכם שתי אפשרויות. האחת מכירתה ברווח של פי 3-4 מעלות הקנייה, או להמשיך הלאה עד לגמר הבנייה, ובכך ליהנות מדירת יוקרה בפרדס חנה ולהכפלת הרווח לאחרת קיזוז עלויות הבנייה.

מעבר לכך, חשוב לציין שמועצת פרדס חנה-כרכור עושה ככל שביכולתה על מנת לקדם את הפשרת הקרקעות במהירות האפשרית, מה שמגדיל את הסיכוי לכך שהקרקעות יופשרו בעתיד הקרוב ומשקיעים מהירי החלטה יוכלו לממש רווחים מהירים. הקרקע תירשם בטאבו על שם הרוכש, וזו ההזדמנות שלכם, הן כשמשקיעים והן כבעלי משפחה, לדאוג לעתידכם ולמחר של ילדיכם – השקעה היום פירושה רווח משמעותי בעתיד!

קצת על הקרקע 
הקרקע נמצאת במיקום נדיר והינה קרקע פרטית בבעלות חברת ׳קרקעליסט׳, אשר מחזיקה בשטחים רבים במתחם הקרקעות בפרדס חנה תחת הסכמי שיתוף. עם הרכישה הקרקע נרשמת על שמכם בטאבו ונרשמת גם הערת אזהרה על שמכם. חשוב לציין שהמכירה לא נעשית דרך חברת שיווק או תיווך, לכן אין תשלום על עמלת תיווך או כל היוצא מכך. לאחר הפקדת הכסף בנאמנות התשלום יעבור במלואו רק עם קבלת אישור בטאבו על ההעברת הבעלות לרוכש הקרקע.
לנוכח העובדה שהקרקע מוגדרת בתכנית המתאר הארצית, תמ״א 35, כקרקע בעלת מרקם עירוני, סיכויי ההפשרה שלה גבוהים ביחס לקרקעות אחרות, ובנוסף, הקרקע נמצאת בסמיכות לקרקע שכבר הופשרה ונמצאת בתהליכי פיתוח מתקדמים.

זו ההזדמנות שלכם, הן כשמשקיעים והן כבעלי משפחה, לדאוג לעתידכם ולמחר של ילדיכם – השקעה היום פירושה רווח משמעותי בעתיד!

רוצים לדעת כיצד ניתן לייצר רווח משמעותי?

השאירו פרטים >>

*הקרקע אינה זמינה לבנייה