בשונה מכל מה שהכרנו עד היום: רוכשים קרקע להשקעה ונהנים משטח מגודר לטובת גינת ירק ושימוש פרטי עד לרגע הפשרתה!

108247

במיוחד בתקופה זו, בה המחירים בשוק המגורים נמצאים במגמת עלייה מתמדת, יותר ויותר אנשים פונים לאפיק השקעה המהווה את השלב הראשוני לאפיק ההשקעה בדירת מגורים -רכישת קרקעות שאינן זמינות לבניה כרגע אך ממוקמות באזורים שעוברים תנופת פיתוח ובניה משמעותית.

רכישה כיום של שטחים מהסוג הזה, מתוך הבנה שהקרקעות במדינה רק הולכות ומצטמצמות והאוכלוסייה גדלה ומתרחבת בהתמדה ומתוך הנחה שהשקעה בשטחים שטרם אושרו לבניה צפויה להיות הצעד הנכון להשקעה נדל”נית עבורם ויותר עבור ילדיהם.

כידוע משנה לשנה רואים את הקושי של זוגות צעירים לעשות את הצעד הראשון לרכישת דירה ראשונה והורים שבוחרים לתכנן לילדיהם עצמאות כלכלית ודירת מגורים בעתיד פונים לאפיק הזה. ישנם אפילו דוגמאות רבות לפרדסים ושטחים שהיו בעבר בשימוש חקלאי והיום אותם שטחים הפכו לשכונות מגורים חדשות שבעלי הקרקע קיבלו בתמורה לא מעט דירות ולמעשה שילשו ואף יותר את נכסיהם. לא רק הפוטנציאל האדיר הטמון בהשקעה זו אחראי לעניין שמייצרות קרקעות אלו, שכן לראשונה רוכשים רבים יכולים לנצל את הקרקע גם לשימוש עצמי עד לרגע הפשרתה.

אחת הקרקעות המסתמנות כמבוקשות ביותר בקרב משקיעים אלה, ממוקמת באזור יוקרתי למדי, צמוד ליישובים בנימינה וגבעת עדה. מדובר ברכישה של דונם פרטי בעלות של 289,000 ש”ח בלבד, שילוב של מיקום מעניין מאוד ומחיר אטרקטיבי ,רכישה שצפויה בעתיד להניב רווחים מדהימים ברגע שתאושר לבניה וכל זה ללא התעסקות וללא צורך בהוצאות שוטפות.

*הקרקע אינה זמינה לבניה מיידית

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

מלבד למיקום המעולה שהופך את הקרקע לאטרקטיבית במיוחד, מה שמייחד את הרכישה הזו מדומותיה, היא שלרוכשים יש אפשרות ליהנות מהנכס מיד לאחר הרכישה ולפני שאושרה הפשרתה .כלומר, להבדיל מהשקעות בקרקעות חקלאיות שאינן זמינות לבניה ושנותרות ללא שימוש עד שיש עליהן תוכניות, כאן הקרקע נמצאת בבעלות המשקיע מרגע הרכישה, ובכפוף לאישורים הוא יכול לעשות בה גם שימוש.

ומה בעצם אפשר לעשות עם הקרקע הזו? התשובה היא פשוטה: לא מעט!

בניגוד לרוב הרכישות של קרקעות חקלאיות, השטח שהמשקיע ירכוש עתיד להיות מסומן ומוגדר כחלק מהסכם שיתוף מסודר .מומחי נדל”ן מסבירים כי משקיעים רבים יבחרו לנצל את השטח החקלאי עבור הקמת גינת ירק ותבלין לגידול עצמי ומקום אידיאלי לפיקניק משפחתי בסופי שבוע וחגים במקביל לעליית הערך שלה.

חשוב להבין כי אזור בנימינה-גבעת עדה נחשב לאחד מהמפותחים והמתפתחים באזור השרון הצפוני; הודות למערכת החינוך המצוינת, לאיכות החיים הגבוהה, למכלול האוכלוסייה האיכותית שביישוב, וכמובן לנגישות המרבית לכביש 6 ותחנת רכב שממוקמת במושבה. על כן, מי שרוצה ליהנות ממגרש פרטי באזור חם שצפוי לתת בעתיד פוטנציאל רב ונקודת פתיחה טובה להשקעות ולנכסים הבאים שלכם, בעבור 289,000 ₪ בלבד.

*הקרקע אינה זמינה לבניה מיידית

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: