הביקוש לפרויקט “נובה” היוקרתי בעיר החוף חדרה בעיצומו! נותרו 4 קוטג’ים אחרונים להשקעה!

385650

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה קבעה כי עיר החוף חדרה היא אחת מששת היישובים המועדפים ביותר למגורים בקרב משפחות ישראליות. משקיעים רבים שהבינו את פוטנציאל הרווח האדיר הטמון בהשקעות נדל”ן בעיר, מעידים כי בשנים האחרונות ניכרת תאוצת הבנייה והפיתוח של העיר, שבהחלט מגבירים את הביקוש ואחראים לפריחה הנדל”נית שבעיר.

אחד מהפרויקטים המובילים ביותר בעיר הוא פרויקט הווילות היוקרתי “נובה”, שלאור הביקוש הגבוה לאורך התקופה האחרונה – נותרו בו רק ארבעה קוטג’ים אחרונים בלבד! מדובר באחד ממתחמי הווילות היוקרתיים ביותר בעיר, וזאת הודות לתכנון, לעיצוב ולבנייה המוקפדת שנעשתה בפרויקט, לצד המפרט הטכני העשיר שהותאם לכל דירה בו.למתחם ברחוב ירושלים המבוקש, מרכיבים רבים אשר מסבירים את נהירת הרוכשים, כמו למשל מיקומו האסטרטגי בסמוך ליציאה המזרחית של העיר ובקרבה לצירי התנועה המרכזיים. דבר המוביל יותר ויותר משפחות לבחור בו כמקום המגורים הנגיש והנוח ביותר עבורן. כמו כן, רחוב ירושלים בו ממוקם מתחם הווילות היוקרתי, ידוע כאידיאלי ביותר עבור האוכלוסייה הדתית לאומית, הודות לסמיכותו לישיבות הגדולות והמוכרות בעיר. 

זאת ועוד, השילוב בין מגורים בשכונה השקטה ביותר בעיר לבין חיים קהילתיים בסביבה יוקרתית מהווה חווית מגורים ייחודית שאין זהה לה בלב הפועם של העיר חדרה המבוקשת.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: