החל שיווק מגרשים בלב אזור יוקרתי בשרון! קרקע פרטית בטאבו להשקעה החל מ-165,000 ₪ בלבד

103178

בשנים האחרונות הפך אזור השרון לשם נרדף לאיכות חיים עם תג מחיר גבוה במיוחד. בימים אלה משווקות קרקעות באזור, צפונית לכפר סבא ובסמוך למושבי האזור, ב-165,000 ₪ בלבד.

אזור השרון מאז ומתמיד נחשב לאחד מהאזורים המבוקשים ביותר ולא בכדי. האווירה הכפרית הייחודית, לצד הקרבה לתל אביב ולאזור המרכז מזכים את התושבים באזור בצרה, צופית, שדה ורבורג ומשמרת- באיכות חיים גבוהה, שקט, ומרחבים אינסוף. כמו כן, התחבורה היעילה והנוחה, מערכת חינוך ברמה גבוהה, והחומר האנושי האיכותי הם רק חלק מהסיבות שאזור השרון מושך אליו יותר ויותר משפחות אשר לא מוכנות להתפשר על איכות החיים שלהן. על כן, אין זה מפתיע כי מחירי הדיור באזור מאמירים יותר ויותר בכל שנה.

כנראה אחת ההזדמנויות האחרונות לרכישת קרקע פרטית באזור השרון

בחברת MSN נדל”ן, המשווקת את הקרקע, זוהה הפוטנציאל האדיר של האזור, לאור ההתרחבות הצפויה של העיר כפר סבא עד לאזור צופית, ובשל המחסור בקרקעות המיועדות לבנייה באזור השרון. לאור זאת, כעת מוצעות למכירה קרקעות פרטיות באזור ביקוש גבוה, הממוקמות צפונית לכפר סבא, ובסמיכות למושבים היוקרתיים של השרון: שדה ורבורג, בני ציון, בצרה, צופית ובית ברל.

מדובר במגרשים בבעלות פרטית, בעלות של 165,000 ₪ בלבד, כאשר כבר עכשיו קיים הסכם ייזום עם אחת מחמש חברות הבנייה הגדולות בישראל.

*הקרקע אינה זמינה לבניה

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

כל אלה מקדמים מאוד את הפשרת הקרקע לבנייה, והעובדה כי הקרקע אינה זמינה עדיין לבניה היא זו שאחראית למחיר הנמוך יחסית עבור ההשקעה. מקרים דומים בשוק הקרקעות מלמדים כי מיד לאחר הפשרת הקרקע, המחיר שלה מזנק באופן משמעותי. כלומר, עליית ערך גדולה עוד לפני תחילת הבנייה. כדי להבין את אופציית התשואה הגבוהה, ניתן לצפות כי ביום מן הימים הקרקע הזו צפויה להפוך לדירה עם ערך פוטנציאלי של 2.5 מיליון ₪.

את תהליך ההשקעה ילווה משרד עוהד אביב טסה, אחד מהמובילים בתחום ההתחדשות העירונית אשר לו מומחיות רבת השנים בכל הקשור לתחום המקרקעין. הרכישה תבוצע באמצעות הסכם שיתוף המאגד את כל בעלי החלקה.

בחברת MSN נדל”ן מדגישים כי העובדה שמדובר בקרקע חקלאית פרטית היא נדירה, שכן רק 3% מהקרקעות החקלאיות בישראל הן בבעלות פרטית, והמלאי שלהן אוזל- בד בבד כשמדובר במיקום אטרקטיבי כמו בפרויקט הנוכחי. נתונים אלה הביאו לכך שקרקע חקלאית בבעלות פרטית יקרה פי 3 מקרקע השייכות לרשות מנהל מקרקעי ישראל.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

עסקאות שבוצעו בשנים האחרונות (מתוך מדל”ן)

על כן, בשנים הקרובות כאשר בכפר סבא ויישובי השרון הסמוכים, תמשך הבנייה בהתאם לתכנית המתאר החדשות, מלאי הקרקעות צפוי להתמעט במהירות. כך שבמקרה הנוכחי, מדובר כנראה באחת ההזדמנויות האחרונות לרכישת קרקע בעלות פרטית באזור, ובפרט כאשר מדובר במחיר כה נמוך להשקעה.

על פי דעת חוות שמאי, בהתאם לתקן 22 הידוע כתקן המחמיר ביותר, כאשר הקרקע תהיה זמינה לבניה יחידה המשווקת כיום ב-165,000 , צפויה להיות מתומחרת ב-900,000 .

בחברת MSN נדל”ן מסבירים כי “מדובר בקרקע באחד מאזורי הביקוש היקרים ביותר בישראל, עם אוכלוסייה ממעמד סוציו-אקונומי גבוה, סביבה ירוקה ופורחת, מערכת חינוך מעולה ונגישות למרכז. בשילוב העובדה כי הקרקע פרטית ושיש כבר חברת בנייה גדולה שמעורבת ומקדמת את ההפשרה לבנייה, וכמובן תג המחיר- מדובר בלא פחות מאירוע עבור המשקיעים בשוק ועבור מי שחולמים לגור באזור השרון.”

*הקרקע אינה זמינה לבניה

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: