הכירו את הטכנולוגיה פורצת הדרך שתביא לשינוי מהפכני בטיפול במחלות נשימתיות כרוניות – Resmetrix

31303

רבים לא יודעים או לא מודעים לכך, אך מעל מיליארד (!) בני אדם בעולם חולים במחלות נשימתיות, מחלות כגון אסטמה, מחלת ריאות חסימתית כרונית, סרטן ריאות, דלקת ריאות ועוד.
מעבר לכך, אוכלוסיית המעשנים בעולם פגיעה על אחת וכמה וכמה למחלות אלו, בארה״ב בלבד עלות הטיפול במחלות ריאות שונות עומד על מעל 150 מיליארד דולר בשנה, סכום שקשה לעכל.

הבעיה המרכזית במחלות הנשימה השונות היא הצורך בניטור ומעקב תמידי אחר מצב הנשימה, וזאת על מנת למנוע התקף או החמרה במצב המטופל.
כיום אין מערכת שיכולה לספק זאת בביתם של החולים, עליהם להגיע לרופא או לבית החולים רק במקרה של החמרה במצבם, מה שמביא לא פעם לצורך לאשפז אותם לתקופה ממושכת שעולה למערכות הבריאות הון.

חברת Resmetrix זיהתה את הבעיה ופיתחה את הטכנולוגיה שתביא למענה ולפתרון.
מערכת ביתית, לבישה, המנתרת באופן מדויק את נשימת המטופל וביכולתה לזהות שינויים העלולים להעיד על התחלת התדרדרות או החמרה במצב הנשימתי ולהתריע על כך.

המערכת משלבת אלגוריתמים מבוססי AI (בינה מלאכותית) מתקדמים היכולים ללמוד את דפוסי הנשימה האישיים של המטופל, בשילוב עם סנסורים חכמים היכולים למדוד בצורה מדויקת שינויים בהיקף החזה בזמן הנשימה.
המערכת נוחה ללבישה וניתן ללבוש אותה ללא כל בעיה במשך 24 שעות בכל ימות השבוע – מה שמספק מעקב תמידי ללא הפסקה אחר המצב הנשימתי של המטופל.

כפי שכבר ניתן להבין, המערכת שפיתחה חברת Resmetrix באה לענות על הצורך של מאות מיליוני חולים, בתי חולים, מערכות בריאות וחברות ביטוח בכל רחבי העולם הממתינים למצוא את הפתרון האולטימטיבי למחלות הנשימתיות – מה שיגרום לחסכון של מיליארדי דולרים, ימנע התדרדרות במצב החולה ויסייע להימנע מהידבקות בחיידקים וזיהומים שונים וכמובן.

בימים אלה החברה החלה קמפיין גיוס השקעה באמצעות פלטפורמת מועדון האנג’לים של “Together השקעות”, זאת לאחר שחממת MindUp המתמחה בתחום הרפואי, השקיעה בה כבר מיליוני ש”ח יחד עם רשות החדשנות. עכשיו החברה פתחה את ההזדמנות לכמות מצומצמת של משקיעים להצטרף להזדמנות בהשקעה מינימלית של 15,000 $ ולהפוך לבעל מניות בחברת סטארטאפ מובילה בתחום הרפואי ולהצטרף להצלחתה.

לקבלת מידע נוסף בנוגע להשקעה החל מ-15,000$ השאירו פרטים

הזינו את קוד האימות שנשלח לטלפון שלכם