לזמן מוגבל בלבד: הרוכשים בפרויקט Blue and the city בבת-ים יהנו מתנאי תשלום מיוחדים: 15% מקדמה ואת היתרה באכלוס + פטור ממדד והטבות נוספות!

504776

העלאת הריבית גרמה לכך שהשוק האט, זו עובדה, אך האם מדובר בשינוי מגמה? האם המחירים יתחילו לרדת מעכשיו והלאה? כל הסימנים מראים שההיפך הוא הנכון והמגמה היא רגעית בלבד ולזמן מוגבל, בשוק הנדל״ן הדמוגרפיה תמיד תנצח, ואם יש זמן נכון לרכוש בו דירה – זה עכשיו!

Blue and the city, בת-ים

אין זה סוד שכיום קיים מחסור גדול ביחידות דיור בארץ, ההנחות מדברות על מחסור של כ- 120,000 יחידות דיור לפחות , כאשר מדי שנה המספר רק הולך וגדל. למעשה, המספר צפוי לגדול עוד יותר בעתיד באופן משמעותי אם לוקחים בחשבון את הגידול הדמוגרפי של מדינת ישראל, ושאחוז הילודה בה הוא הגבוה ביותר בעולם , אחוז המתגרשים עולה בקצב מדאיג מתקופת הקורונה , התחלות הבנייה וכו’ , נשאלת השאלה האם הריבית תצליח לעצור את זה? התשובה היא פשוטה: לא, שום דבר לא יעצור את הגידול הדמוגרפי ואת הצורך של אנשים כעת, ובעתיד, בדירות מגורים.

פרויקט Blue and The City
מגדל Blue and The City מתנשא לגובה 35 קומות ונמצא בסמוך לחוף הים. הפרויקט תוכנן בקפידה תוך שימוש בחומרים איכותיים, כדי להעניק לכל דייר איכות חיים גבוהה.
במגדל תמצאו לובי מפואר אשר משלב אור טבעי וריהוט עכשווי בגובה כפול ועוצב ע״י מיטב אדריכלי הפנים.
בנוסף, דיירי המגדל יהנו מ-6 מפלסי מרתפים וחניה תת קרקעיים, מעליות מהירות, מועדון כושר פרטי, פיתוח סביבה בתכנון מעצב נוף – בסטנדרטים האיכותיים ביותר. הכל בהתאם לתפישת המגורים המשלבת נוף של ים עם יוקרה בלתי מתפשרת.

לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!

״ישראל מתנהלת שונה מהעולם״
אם נסתכל על אירועי העבר, ידוע לכולנו מה קרה לאנשים שרכשו דירות לפני 10, 15 או 20 שנה – הם יצאו ברווח אדיר. ״אנשים חושבים שבגלל הריבית והאטה בשוק המחירים יירדו, אבל ניסיון העבר מוכיח שישראל מתנהלת שונה מכל העולם , וגם בשיא המשבר של 2008 המחירים ירדו כמעט בכל העולם ובישראל לא.

ההזדמנות הכי טובה לרכישת דירה בסוף השנה!
אם באפשרותכם לעלות על רכבת הנדל”ן, אז יכול להיות שאתם בטיימינג מושלם של סופשנה, שניתן להשיג הטבות מחלק מהיזמים שלא קיימות במהלך השנה, איתרנו עבורכם חברה שעד סוף השנה נותנת הטבות מיוחד על כל אחד הפרויקטים המבוקשים ביותר.

רוטשטיים – הטבות סופשנה של חברת רוטשטיין
 מגדל היוקרה Blue and the city נמצא על חוף ימה של בת-ים ונחשב לאחד המבוקשים ביותר. בפרויקט תמצאו דירות 4 חד’ החל מ – 3,500,000 ₪ (ק.16 ומעלה)
כעת ולזמן מוגבל ייהנו הרוכשים בפרויקט Blue and the city מתנאי תשלום מיוחדים: ניתן אפילו לשלם היום 15% ואת היתרה באכלוס + פטור ממדד + הטבות בשינויי דיירים ופטור משכ”ט עו”ד’…

לתיאום פגישה ומידע נוסף – מלאו את הפרטים!