פרויקט הענק שדה דב יוצא לדרך! אושרה התוכנית המפורטת: זהו פרויקט הדגל שיקום על רצועת החוף האחרונה בצפון תל אביב – רבע דונם היסטורי ב-1.8 מיליון ש״ח בלבד.

561120
שדה דב - עתודת הקרקע היוקרתית בישראל

עם פינוי שדה דב, החלה רמ”י(רשות מקרקעי ישראל) לקדם את התוכנית המפורטת ביתר שאת, תוך כדי פרסום מכרז ראשון לקבלים על הקרקע של המדינה. בחודש פברואר 2021 הקרקע הופשרה ואושרה התוכנית, כעת התוכנית נמצאת בתהליך איחוד וחלוקה – לכן זהו הזמן המדויק להשקיע לפני ששווי הקרקע יכפיל את עצמו, שצפוי להפוך לאחד מהפרויקטים היקרים והיוקרתיים ביותר במדינת ישראל!

שדה דב – עתודת הקרקע היוקרתית בישראל

זו לא עוד קרקע – זו אחת מעתודות הקרקע הכי מבוקשות בישראל
המיקום היוקרתי בתל אביב ממש על קו החוף הופך את האפשרות להיות הבעלים של קרקע להשקעה בשדה דב לאטרקטיבית במיוחד עבור משקיעים פוטנציאלים.  כידוע, בתל אביב על קו החוף הולכות ומתמעטות עתודות הבניה, כך שכל שטח פנוי בשדה דב הינו בבחינת “הזדמנות שלא תחזור” כאחת מעתודות הקרקע הכי מבוקשות בישראל. במציאות בה משקיעים רבים אורבים מעבר לפינה וממתינים לרגע בו יוכלו להניח את היד או הארנק על השקעת מקרקעין, מגרש בעל מיקום מרכזי ומבוקש עליו מתוכננות להיבנות יחידות דיור אטרקטיביות הופך למצרך נדיר ומבוקש ועתיד להניב תשואה גבוהה במיוחד.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!

דה מרקר – 29 לנובמבר

המשקיעים עם המשפחה שמובילה את ענף הקרקעות כבר מעל ל-109 שנה!
חברת ריף נדל״ן, בבעלות משפחת צלליכין, אחת מהמשפחות הוותיקות בענף הקרקעות ועוסקת בו כבר מעל ל-109 שנה.(יהודה צלליכין נמנה מ-12 המשפחות אשר גאלו את אדמות ראשון לציון) ניר צלליכין מנכ”ל החברה, בנה של רינה צלליכין הוא החימש(הבן של הנין) של יהודה צלליכין. החברה מתמחה באיתור קרקעות בשלושת רצועות החוף האחרונות של מדינת ישראל: תל אביב- שדה דב, הרצליה – חוף התכלת, חדרה – רובע הים. הרוכשים יצטרפו להסכם השיתוף הגדול והחזק ביותר במתחם המלווה ע״י החברה וע״י משרד עו״ד יוסף גיא מוסרי ומורן חביב.

לאחר רכישת הקרקע המשקיע יוכל להחליט לאן פניו מועדות: קרקע ומכירתה עם עליית הערך,(כאשר שווי הקרקע יכפיל את עצמו) או להמשיך לתהליך הבנייה, כאשר חברת ריף נדל”ן תלווה בו את המשקיעים עד לקבלת מפתח! ע”פ התחזיות צפי מחירי הדירות בפרויקט יעמוד על כ-5.5 מיליון ₪ (כתבה דה מרקר 29.11.21). לאחר חישוב עלויות רכישה הקרקע, הבנייה והמיסוי. המשקיעים צפויים לקבל דירה באחת מהשכונות המבוקשות ביותר שיוקמו בישראל במחיר זול משמעותית מהמחירים בשכונה העתידית.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה