עם הון עצמי החל מ- ₪199,000 בלבד: כך תרכשו משרד חדש בחיפה בכ-25% מתחת למחיר השוק – פוטנציאל רווח אדיר עם הגדלת זכויות!

77746
מתחם חברות ההייטק הבא של חיפה

היום (יום ג׳) נודע שאחד בפרויקטים החמים ביותר בעיר חיפה, הנחשב למתחם התעסוקה הבא של העיר, מציע למשקיעים הישראלים השקעה חסרת תקדים: עם הון עצמי החל מ-₪199,000 בלבד תוכלו לרכוש משרד חדש במתחם הייטק הבא של חיפה – במחיר הנמוך ממחיר השוק בכ- 25%!

עסקה נדירה: הקרקע זמינה לבנייה מכורח תב״ע קיימת ונמצאת בהליך שינוי תבע נקודתי אשר עתידה להכפיל את זכויות הבנייה, כלומר, ברכישת משרד של 56 מ”ר כל רוכש צפוי לקבל 56 מ”ר נוספים ללא עלות עם הגדלת הזכויות – כלומר משרד בנוי של כ-111 מ”ר לאחר הגדלת הזכויות! לצורך השוואה, כיום המחיר המקובל למ״ר בעיר חיפה וסביבתה נע באזור ה ₪10,000 למ״ר, אך בעסקה זו תוכלו לחסוך את עלות הייזום וליהנות מהגדלת הזכויות ולקבל משרד חדש במחיר של ₪7,000 למ״ר בלבד.

ביקוש מטורף שרק הולך וגובר
הביקוש בעיר חיפה לשטחי משרדים להייטק צפוי לגדול בעקבות כוח האדם האיכותי שבאזור, מאחר שמתחם מת”ם בדרום העיר ומתחם יוקנעם מיצו את עתודות הקרקע העומדות לרשותם. זאת ניתן להבין מהדו״חות הכספיים של חברת ״גב ים״, מבעלי הזכויות בפארק מת״ם, אשר מראים כי נכון לשנת 2021 שיעור התפוסה עומד על כ- 99% ודמי השכירות הממוצעים למ”ר עילי בחוזים שנחתמו בתקופה עומד על כ-72 ₪ למ”ר!

מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה!

היעד החדש של החברות
הצ’ק פוסט הוא היעד החדש אשר צפוי לתת מענה לביקוש, הן של חברות גדולות והן של חברות קטנות ובעלי המקצועות החופשיים. אחד המרכיבים החשובים עבור מתחם המספק תעסוקה לאלפי עובדים הוא נגישות תחבורתית, ולכן אזור המתחם הממוקם בסמיכות לתחנת הרכבת “לב המפרץ”, תחנה מרכזית “מרכזית המפרץ” לאוטובוסים ולרכבת קלה נצרת-חיפה, ולרכבל המחבר בין המתחם לבין הטכניון ואוניברסיטת חיפה, נחשב אטרקטיבי מבחינת נגישות אזור הצ’ק פוסט מתאפיין גם בנגישות נוחה יחסית לכבישים המהירים: 2, 4, 22 , 75 וגם כביש 6.

כיום חברות רבות ומובילות בתחום ההייטק הנמצאות חיפה ומשתמשות במבני תעשייה או בניינים ישנים מאוד אשר הוסבו למשרדים, מה שמגדיל עוד יותר את הביקוש למשרדים מתקדמים המיועדים להייטק ואת הפוטנציאל של המתחם. מעבר לכך, העובדה שהקרקע בחלקה כבר מאוישת וזמינה לבנייה, בנוסף לכך שהעירייה פועלת לקידום התוכנית, רק נותנים למשקיעים רוח גבית נוספת ולהשקיע ולרכוש משרד חדש עוד היום – לפני הגדלת הזכויות הצפויה.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה!

מתחם חברות ההייטק הבא של חיפה

*המחיר לא כולל מעמ ** בכפוף לאישור תב”ע החדשה

***בכפוף לאישור גורמי תכנון **** הדמייה להמחשה בלבד