חלון ההזדמנויות לזמן מוגבל: רכישת קרקע עם פוטנציאל גדול להשבחה ב- 225,000 ש״ח בלבד באחד מהאזורים המבוקשים ביותר בשרון!

90119
קרקע עם פוטנציאל גדול להשבחה ב- 225,000 ש״ח בלבד באחד מהאזורים המבוקשים ביותר בשרון

על פי דוח אשר פורסם במרץ האחרון ע״י הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מחירי הדירות בשנת 2021 עלו בכ- 13% – כלומר מגמת העלייה במחירי הנדל״ן נמשכת ונראה שלא תעצור בשנים הקרובות. למשקיע הישראלי כבר ברור: השקעה בקרקע היא ההשקעה הסולידית ביותר כיום ובעלת התשואה הגבוהה ביותר – כמובן שחשוב לדעת לאיזו עסקה לבחור ועד כמה פוטנציאל הרווח גבוה.

קרקע עם פוטנציאל גדול להשבחה ב- 225,000 ש״ח בלבד באחד מהאזורים המבוקשים ביותר בשרון

השקעה בפנינת הנדל״ן של השרון: שדות ורבורג
אחד הפרויקטים המבוקשים ביותר בסגמנט הוא פרויקט ״שדות ורבורג״, אשר ממוקם צפונית למושב היוקרתי בשרון. הקרקע הינה קרקע פרטית – חקלאית ובצמידות לבתי המושב, מה שהופך את ההשקעה לאטרקטיבית במיוחד.

חשוב לציין שבמהלך כעשור בין 1995 ל- 2005 נבנו במושב שלוש הרחבות בזכות העובדה שקרקעות חקלאיות הופשרו. הצפי הוא שיהיה אפשר להגיש תוכנית לשינוי ייעוד הקרקע גם לצורך בנייה

הקרקע משווקת בשיתוף פעולה מלא של 2 חברות מובילות בשוק הנדל״ן המקומי – חברת אטרה נדל״ן וחברת עמית גרופ, כאשר לשתי החברות ניסיון של למעלה מ- 15 שנה בתחום הנדל״ן וההשקעות.
הקרקע נמצאת בבעלות החברות אשר פועלות כמיטב יכולתן לקדם את תוכנית הקרקע, ומעבר לכך, להעניק למשקיעים תמיכה מלאה לאורך כל הדרך – החל משלב הרכישה, דרך התוכנית ועד לאישור ומימוש הרווחים.
כעת ולזמן מוגבל בלבד, יוכלו המשקיעים ליהנות ממחיר מיוחד בשלב זה של 225,000 ₪ בלבד עבור יחידת קרקע, יחידה אשר על פי דוח שמאי המחיר נחשב לנמוך באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק!

מתעניינים בהשקעה? הירשמו למידע נוסף!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה