מחפשים השקעה סולידית? פלטפורמת ה- P2P הישראלית אשר מובילה את המהפך בשוק ההשקעות והלוואות החברתיות

89095
השקעות P2P: שוק סולידי עבור משקיעים אשר לא מעוניינים בהשקעה בעלת תנודתיות חדה

שוק ההשקעות והלוואות החברתיות נחשב מאז המשבר בשנת 2008 לסולידי עבור משקיעים שאינם מחפשים תנודתיות רבה כאשר המטרה המרכזית אינה תשואה, אלא בעיקר שמירה על ערך הכסף. זמן ההשקעה הידוע מראש, הפדיון, הריבית וההשקעה החוזרת של הרווחים מהווים יתרון עבור משקיעים אלו. כאן נכנסת לתמונה פלטפורמת Tarya.

השקעות P2P: שוק סולידי עבור משקיעים אשר לא מעוניינים בהשקעה בעלת תנודתיות חדה

השקעות P2P: שוק סולידי עבור משקיעים אשר לא מעוניינים בהשקעה בעלת תנודתיות חדה
ההגדרה המדויקת עבור השקעות P2P הינה: הלוואה מקצה לקצה – כלומר, ממלווה פרטי לקבוצה גדולה של לווים. בין המלווה ללווים מתווך גוף פיננסי – במקרה זה פלטפורמת Tarya, המפוקח על ידי רשות שוק ההון והביטוח. הלוואות הניתנות כנגד כספי ההשקעה הן עבור מטרות מוגדרות תוך העדפת הלוואות שבהם הלווה יכול להציג בטוחות עם פוטנציאל גדילה לאפיקים משמעותיים יותר מבחינה פיננסית – כמו הלוואה לקבוצות רכישה לדוגמא.

״הקמנו את Tarya עבור משקיעים (מלווים) אשר מחפשים אפיק השקעה סולידי ולא בורסאי עבור כספם״, מספר לנו שחף ארליך, מנכ”ל הפלטפורמה, וממשיך: ״החברה מתרחבת בשנים האחרונות לאפיקים נוספים, כמו למשל מתן ליווי ומימון עבור קבוצות רכישה, כאשר נכון להיום כ- 50 אלף ישראלים כבר משתמשים בפלטפורמה ומעל 6 מילארד שקלים הועברו לטובת לווים״.

Tarya נחשבת למובילה בישראל בתחום ההשקעות החברתיות.
ב- Tarya תוכלו ליהנות מתשואות משתלמות בסיכון נמוך, גם אם מדובר בסכומים קטנים, ובנוסף לכך גם ליהנות ממפיזור אוטומטי של כספי ההשקעה וסינון לווים קפדני.״הפלטפורמה מחברת בין האנשים – הלווים והמלווים. המטרה היא לאפשר לכל הצדדים המעורבים לבצע את הפעולה בקלות ובנוחות המרבית, ומעבר לכך בביטחון מלא״, מסכם שחף ארליך.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו למידע נוסף!