השקעה בקרקע נדירה! בתוכנית למגורים עתידיים בעתודות הקרקע האחרונות של רמת השרון: מ- 179,000 ₪ בלבד. כמות הקרקעות הולכת ואוזלת!

89331
שכונת האקליפטוס ברמת השרון - כמות הקרקעות הולכת ואוזלת

מזה זמן רב שרמת השרון נחשבת לאחת מהערים המבוקשות והיוקרתיות ביותר למגורים בישראל. יותר ויותר משפחות בשנים האחרונות עושות את המעבר לעיר על מנת ליהנות מחיי קהילה עשירים בשכונות החדשות אשר קמות ועוד צפויות לקום בעיר, דבר המצביע על הפוטנציאל העצום הגלום ברכישת קרקעות באזורים ובשכונות המבוקשות של העיר – מצרך נדיר בימינו.

רמת השרון – כמות הקרקעות הולכת ואוזלת

“אין זה סוד שכמות הקרקעות במרכז הארץ, ובכלל, בערים כמו רמת השרון – הנחשבת למבוקשת ויוקרתית מצומצמות״ מספר לנו גורם בכיר מענף הנדל״ן, וממשיך: ״יזמי הנדל”ן גדולים לוטשים את עיניהם אל עבר קרקעות אלו, אך כעת גם משקיעים פרטיים יכולים לרכוש את הקרקעות ולקצור את הרווחים תוך זמן קצר יחסית – זו השקעה אטרקטיבית במיוחד״.

עד כמה אטרקטיבית אתם שואלים? על פי אתר מדל״ן, משנת 2015 זינקו מחירי הנדל״ן ברמת השרון בכ- 33%! נוסיף לכך שמדובר באחת השכונות הטובות והמבוקשות ביותר למגורים בעיר, וכבר תוכלו להבין עד כמה פוטנציאל הרווח הוא עצום.

אחת מחברות הנדל״ן הגדולות בארץ מציעה כעת למשקיעים הישראלים הזדמנות להשקעה נדירה בקרקע באחד האזורים המבוקשים ביותר ברמת השרון, מ- ₪179,000 בלבד!
הקרקע כבר נמצאת בתוכנית למגורים עתידיים, מה שהופך אותה להשקעה עוד יותר אטרקטיבית עבור משקיעים שכן מדובר בפוטנציאל רווח של מאות אחוזים עם הפשרתה!

חשוב לציין שרק בחודש האחרון התקבלו כבר למעלה מ- 800 בקשות לרכישת הקרקעות המבוקשות. ״על פי ההערכות שלנו כמות הקרקעות שנותרה צפויה להסתיים כבר בשבועיים הקרובים, הביקוש הוא עצום״ נמסר לנו מדובר חברת הנדל״ן.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה