הזדמנות אחרונה לרכוש שטחי מסחר בפארק היין של ישראל – זכרון יעקב! המתחם הראשון מסוגו בארץ המשלב מסחר, בילוי ואומנות

78774
רובע האמנים בפריז – "מונמרטר"

זה לא בחו״ל – זה בארץ! פרויקט ״רובע האמנים״ בפארק היין של ישראל!

רובע האמנים בפריז – “מונמרטר”

במושבת הברון הפסטורלית, זכרון יעקב, עומד לקום אחד המתחמים המפוארים והייחודיים במדינה, בלב פארק היין. המתחם, ״רובע האמנים״, משתרע על פני כ-4 דונם וצפוי לאכלס כ-50 יחידות מסחר מיוחדות, בשטחים שהחל מ-40 מ״ר, המתפרסות על שני מפלסים. מפלס תחתון של שטחי מסחר (חנויות, מסעדות, בתי קפה ובוטיקים) ומפלס עליון של גלריות אומנים – מה שהופך את ההשקעה לכדאית במיוחד: האמנים מביאים עבודה למסחר והמסחר מביא עבודה לאמנים.

מתחם ״רובע האמנים״ תוכנן בקפידה על פי העקרונות המנחים של כמה מהמתחמים המובילים והגדולים בעולם, כגון: רובע האמנים בפריז – “מונמרטר”, רובע האמנים במזרח לונדון – “London’s Artist Quarte” ורובע האמנים באמסטרדם – “רובע יורדאן”, וצפוי לכלול בין היתר: סדנאות אמנים, תערוכות מתחלפות, חפצי אומנות, תכשיטיי וינטג’, אומנויות רחוב, עתיקות, מוסיקה, פנאי ותרבות – כל אלו במיקום ייחודי אשר צפוי לסחוף אליו מאות אלפי מבקרים בשנה.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה!

רובע האמנים במזרח לונדון – “London’s Artist Quarte”

״מדובר במגרש האחרון לשיווק בפארק היין של ישראל״
הפרויקט ממוקם על הציר מרכזי של פארק היין ונהנה מנגישות וחשיפה לכל העוברים ושבים המגיעים למקום, שכן, הוא ממוקם בסמוך לכניסה הראשית של הפארק ובצמוד לחניון ציבורי רחב ידיים.
התב”ע (תוכנית בניין העיר) של פארק היין אושרה באופן סופי בשנת 2007 ומכוחה ניתן להוציא היתרי בנייה ולקדם את הפרויקט. בימים אלו מבצעת חברת “ISTERN” מבית וקסמן גוברין, את עבודות הפיתוח של המתחם כולו.

״השקעה בפנינה נדל”נית  אומנותית חד-פעמית עם הון עצמי נמוך״
כעת ולזמן מוגבל בלבד מוצעות יחידות במתחם לבעלי הון עצמי של החל מ- ₪385,000 בלבד, מה שמאפשר גם לבעלי הון עצמי נמוך להשקיע במתחם. עקב העובדה כי ישנן רק 50 יחידות למכירה, ולאור הביקוש הגובר בשבוע האחרון, הצפי הוא שתוך זמן קצר “יימכרו כל היחידות”, מסר דובר החברה המשווקת והוסיף: ״המשקיעים מבינים שמדובר בהשקעה בפנינה תיירותית אומנותית חסרת תקדים, עם הון עצמי נמוך ועם פוטנציאל עצום״.

מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה!