לראשונה בהוד השרון- קרקע זמינה לבניה למגדלי משרדים יוקרתיים: החל מ- ₪299,000 בלבד. הכפלת זכויות של פי 2 – כל הקרקע אושרה!

109090

תוכנית הר /1400/2/א אושרה לבניה וכעת נמצאת בשלבים סופיים גם להכפלת הזכויות בה, מדובר על הזדמנות של פעם בעשור. קרקע בייעוד למגדלי משרדים יוקרתיים, באזור הירוק של הוד השרון, בסמוך לנווה נאמן ובקרבת הפארק האקולוגי – הכפלת זכויות של פי 2 – כל הקרקע אושרה!

 

הוד השרון – המיקום המושלם 
השילוב המושלם בין החיים העירוניים לחיי הכפר והפסטורליה שמציעה העיר הוד השרון, לצד המיקום האידיאלי, שטחי הפנאי והפארקים הירוקים, מייצרים עיר עם רפרטואר עשיר במיוחד שלחלוטין מסביר את ההגירה החיובית ממנה היא נהנית לאורך השנים. לצד זאת, ניכר כי אחד מהחסרונות הבולטים שבעיר הוא המחסור בשטחי תעסוקה עבור תושבי העיר. כדי לענות על הצורך והדרישה למתחמי תעשייה ומסחר, אישרה העיירה תכנית להקמת אזור תעסוקה במערב הוד השרון.

התוכנית כבר אושרה
התוכנית לקרקע אושרה בכל הוועדות לתכנון ולבנייה, ואף קיבלה תוקף הן בוועדה המקומית והן בוועדה המחוזית, כידוע, הקרקע הינה זמינה לבנייה עם אופציה רצינית וקרובה להכפלת הזכויות בה, מה שמגדיל משמעותית את פוטנציאל הרווח והמשרדים! התוכנית כוללת הקמת משרדים במגדלים חדשניים ומפוארים, וכעת מוצעת הקרקע המאושרת למכירה במחיר פריסייל מיוחד של החל מ- ₪299,000 בלבד – כמות הקרקעות מוגבלת! הכפלת זכויות של פי 2 – כל הקרקע אושרה. חשוב לציין שהקרקע כבר זמינה לבנייה ובעלת דוח שמאות, כך שמדובר בהזדמנות חד פעמית במחיר שלמעשה בלתי אפשרי למצוא כיום בשוק הנדל״ן המקומי.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה:

התמונה להדמייה בלבד

השקעה בטוחה
משקיעי נדל״ן מביני עניין כבר הבינו את הפוטנציאל הגבוהה שבהשקעה ומצפים להכפלת זכויות של פי 2, ואם לא די בשווי הקרקע הגבוה, שכן המשקיעים ייהנו לאורך כל הדרך מליווי צוות מקצועי של חברת הנדל״ן, הכולל משרד עו”ד מלווה, ויקבלו ייעוץ אישי וניהול לאורך כל תהליך ההשקעה. החברה, חשוב להדגיש, נחשבת למותג בינלאומי הודות למוניטין ולניסיון שצברה בשנים האחרונות באיתור הזדמנויות השקעה יוצאות דופן בארץ ובחו”ל.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה: