״תוכנית המתאר כבר הופקדה במועצה״ – מתחם העסקים וההיי-טק החדש של בנימינה ישנה את פני האזור בעתיד – השקעה החל מ- 255,000 ₪ בלבד!

90417

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה חיפה הפקידה תוכנית מתאר כוללנית למועצה המקומית, בנימינה-גבעת עדה. בתוכנית הוחלט על תוספת של כ- 4,000 יחידות דיור אשר צפויות להגדיל את מספר התושבים מ- 16 אלף כיום לכ- 34 אלף – ומעבר לכך כל הקמת מתחם עסקים והייטק חדש בבנימינה אשר יספק מוקדי תעסוקה חדשים בעיר ובסביבה.

הדמיה להמחשה בלבד
הדמיה להמחשה בלבד

“תוספת שטחים לצורכי תיירות ותעסוקה”
התוכנית שמה לה לדגש לדאוג למוקדי תעסוקה נוספים באזור, כפי שמתכננת מחוז חיפה, ליאת פלד, מסרה לנו: ״מדובר בתוכנית ארוכת טווח ,ובה תוסט הרכבת לכיוון מערב על מנת לשמור על השטחים הפתוחים ויצירת מסדרונות אקולוגיים, ומעבר לכך התוכנית תוסיף גם מקומות תעסוקה חדשים אשר יחזקו את הבסיס הכלכלי של האזור כולו״.

זה בדיוק הזמן להשקיע
הקרקע ממוקמת בפריים לוקיישן, בסמיכות לכביש 6 ולכביש 4, ובצמוד לתחנת הרכבת אשר עתידה להיבנות, דבר שיסייע לעובדים במתחם העסקים להגיע למקום עבודתם.
מכיוון שהקרקע אינה זמינה לבנייה זו ההזדמנות שלכם להרוויח, הידיעה על הפקדת התוכנית בוועדה המחוזית הכתה גלים ומשקיעים רבים שישבו עד כה על הגדר מגלים התעניינות בקרקעות.
״לנוכח הביקוש הגבוה אותו אנו חווים בשבוע האחרון אנו מעריכים שבקרוב נמכור את כל הקרקעות המוצעות למכירה״ מסר לנו דובר ״זמרת הארץ״ המשווקת את הפרויקט.

מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

מיקום הפרויקט
מיקום הפרויקט

פוטנציאל רווח שכבר קשה למצוא היום בעסקאות נדל״ן
מיקום הפרויקט, בקרבה למרכזי פנאי ובילוי, ובסמוך לשכונות הענק אשר נמצאות בתכנון, ובנוסף תשתיות התחבורה הציבורית, מהווים רק חלק מהיתרונות המרכזיים לכדאיות ההשקעה בפרויקט. מעבר לכך, בעקבות הצפי להכפלת זכויות הבניה, מדובר ברווח פוטנציאלי שיכול להגיע למאות אחוזים! למתעניינים מומלץ להזדרז, בימים אלה הקרקע משווקות במחירי פרייסיל החל מ-255,000 ₪ בלבד וצפויה עליית מחירים כבר במהלך החודש הבא.

מתעניינים בפרויקט? הירשמו לתיאום פגישה!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה