דירות אחרונות לאכלוס מיידי במתחם המבוקש בלב שכונת ביצרון התל אביבית!

403321


המיקום המבוקש של השכונה בלב ההוויה האורבנית, הפארקים הירוקים והאווירה הכפרית, הופכים את שכונת ביצרון לאחת מהשכונות האטרקטיביות ביותר למגורים בתל אביב בקרב משפחות רבות המחפשות דירה בעיר הגדולה.

בשנים האחרונות ניכר כי חלה תנופת בנייה מואצת באזור השכונות המזרחיות של תל אביב, ואלה תופסות מרגע לרגע את מקומן בצמרת רשימת השכונות הכדאיות ביותר למגורים הן בקרב צעירים והן בקרב משפחות. ההתעניינות הגוברת סביב המגורים בשכונות אלה, העלתה את הביקוש להשקעה בשכונת ביצרון, אשר מאופיינת בקסם מיוחד ואווירה תל אביבית אותנטית- דבר שכמעט בלתי אפשרי למצוא בכל מקום אחר.
לאור הצלחת הפרויקט של מגדל המגורים המעניין ביותר, נותרו נכון לעכשיו, דירות אחרונות בלבד לאכלוס מיידי!
מדובר במגדל מגורים חדש המתנשא לגובה של 27 קומות המשקיפות מלמעלה על העיר השוקקת ביותר באזור המרכז. הפרויקט מהווה הזדמנות חסרת תקדים לגור בעיר הגדולה תל אביב וליהנות מכל יתרונותיה אך באופן שלא מתפשר על איכות החיים הגבוהה לצד הריאות הירוקות, חיי הקהילה ורמת המחירים האטרקטיבית ביחס למרכז העיר. הפרויקט ממוקם באחד האזורים הנחשקים ביותר, מערב שכונת ביצרון המתפתחת, בסמוך לשדרות ההשכלה הירוקות. תמהיל הדירות המגוון שמציע הפרויקט הכולל דירות מרווחות להשקעה, מהווה יתרון עבור משקיעים רבים.

שימו לב: דירות אחרונות 3 ו-3.5 חדרים מרוהטות בקומות הגבוהות החל מ-3.77 מיליון ₪ באכלוס מיידי
ופנטהאוזים אחרונים 4 חדרים בעיצוב האדריכלית דנה אוברזון החל מ-7 מיליון ₪ באכלוס מיידי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מיקומו הפרויקט אסטרטגי במיוחד, שכן הדיירים בו ייהנו מנגישות גבוהה וקלה במיוחד לכל צירי התנועה המרכזיים (נתיבי איילון, יגאל אלון, יצחק שדה, דרך השלום), וכן לתחבורה הציבורית הנוחה הכוללת גם את תחנת הרכבת הקרובה במרחק קצר במיוחד מהשכונה. כמו כן, במרחק הליכה ימצאו התושבים מוסדות חינוך מובילים, מוקדי תעסוקה, שטחי ציבור מטופחים, מרכזי תרבות ופנאי אשר עונים על כל הצרכים של המשפחה.
המגדל נבנה בעיצוב חדשני במיוחד לפי תקן 5281 לבנייה ירוקה, ותוכנן בקפידה כדי לענות הן על הצורך של משקיעים המחפשים הזדמנות להשקעה נדל”נית אטרקטיבית במיוחד, והן על הצורך של משפחות התרות אחר דירה מרווחת ומפנקת בעיר הגדולה תל אביב. כמו כן, חללי המגורים תוכננו בקפידה כדי לספק איכות חיים אורבנית ברמה הגבוהה ביותר. המרפסות הגדולות הצופות אל הנוף התל אביבי המבוקש ועוצר הנשימה מהוות את אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של הפרויקט.
יזמי פרויקט “המיטב” הם שתיים מקבוצות הנדל”ן המובילות והאמינות ביותר בישראל: קבוצת תדהר וקבוצת מבנה. שיתוף הפעולה בין שתי הקבוצות וניסיון רב השנים של השתיים, מבטיח ביטחון ושקט נפשי, ומאפשר ליהנות מהמיטב- תכנון מוקפד וחשיבה על צרכי הלקוח, איכות ביצוע ברמה גבוהה, רמת גימור וסטנדרט שירות חסר פשרות.
הודות ליתרונותיו הרבים והמחיר האטרקטיבי עבור התמורה, הפרויקט משך אליו משקיעים מביני עניין רבים ותושבי חוץ המעוניינים בדירה גדולה ומפנקת בעיר. העובדה כי עד כה נותרו דירות אחרונות להשקעה מצביעה על כך שבהחלט מדובר באחת מההזדמנויות ההשקעה המבוקשות ביותר בתל אביב, הזדמנות שלא כדאי לפספס.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: