לזהות את הדבר החם הבא בתל אביב: נותרו רק 150 דירות במחיר מופחת בפרויקט היוקרתי של גינדי Upper House !

35533

תל אביב מתרחבת את זה כבר כולם יודעים, אחרי שנים של עליית מחירים במרכז העיר, מזרח העיר הופכת לאט לאט למרכז החדש. התהליך מתרחש כבר מספר שנים שהחל בשכונת ביצרון, משפחות צעירות רבות עברו אליה בשנים האחרונות והיא נמצאת בעיצומו של תהליך התחדשות שכולל בניית מגדלי מגורים לצד שימור המבנים הוותיקים. כך גם נחלת יצחק שעתידה לעבור פרויקטים של התחדשות עירונית והפכה לפופולרית בעקבות המגדלים החדשים שקמים בסמיכות אליה.

למידע נוסף – לחצו כאן

זיהוי וניצול הזדמנויות ב”טיימינג” הנכון

מחיר דירת 3 חדרים שכונת פלורנטין בשנת 2010 מול 2020
מחיר דירת 3 חדרים שכונת פלורנטין בשנת 2010 מול 2020 – ע”פ אתר מדלן

אם ניקח לדוגמא את שכונת פלורנטין, שהיא ללא ספק אחת השכונות הכי צעירות ומבוקשות בתל אביב, סבלה שנים מדימוי שלילי. משקיעים ורוכשים שידעו לזהות את ההזדמנות רכשו בשנת 2006 דירת 3 חדרים בכ-1,000,000 ש”ח ופרק זמן של 10 שנים הכפילו את השקעתם!

למידע נוסף – לחצו כאן

היעד הבא – שכונת יד אליהו

עיריית תל אביב ביצעה בשנים האחרונות שדרוג תשתיות אדיר באזור, מה שהוביל לשיפור משמעותי באיכות חיי הדיירים בשכונה וגם לעלייה בפרויקטים שעתידים לקום באזור.

כבר היום מתגוררות באזור משפחות צעירות, שרצו לחיות את תל אביב במחירים נוחים יותר, בלי להתפשר על סביבת מגורים שקטה ואיכותית הכוללת: בתי ספר, גני ילדים, מרכזים מסחריים, גינות משחקים ומוסדות ציבור.

יתרון משמעותי נוסף של יד אליהו הוא המיקום שלה, האזור נהנה מנגישות גבוה לכל אזורי העיר – קירבה גבוה לנתיבי איילון ותחבורה ציבורית, בנוסף היום בעידן של הקורקינטים והאופניים החשמליים ניתן להגיע למרכז העיר בכ-10 דקות בלבד. בימים אלו עומד להיפתח גשר יהודית אשר מקשר את שכונות המזרח למרכז העיר, וגשר השלושה שייבנה בסמוך לפרויקט דבר שיקרב את השכונה עוד יותר למרכז העיר.

בעתיד הקרוב לכל זה גם יתווספו קווי הרכבת הקלה ותחנת משה דיין שתמוקם מרכז השכונה תקשר את הנוסעים למרכז העיר ולערים נוספות בישראל.

למידע נוסף – לחצו כאן

100% הזדמנות GRAND FINALE – נותרו רק 150 דירות במחיר מופחת!

אחד הפרויקטים המדוברים ביותר שקמים בשכונה המתחדשת הוא The Upper House של חברת גינדי החזקות. הפרויקט יכלול 2 מגדלי מגורים יוקרתיים בני 30 קומות – 700 דירות סך הכל. בתמהיל מאוד מגוון של דירות 2,3,4 חדרים ופנטהאוזים של 4,5 חדרים, בנוסף כל הדירות בפרויקט ייהנו מנוף ומרפסת פתוחה המשקיפה לתל אביב. מתחת למגדלים יחכו לדיירים גינות ושבילים מוצלים, בתי ספר ומוסדות חינוך איכותיים, מסעדות ובתי קפה במרחק הליכה ומרכזי קניות ופנאי.

כאשר במרכז העיר המחירים מרקיעים שחקים ומגיעים כבר לכ-42,000 ₪ למ”ר בפרויקט של גינדי ביד אליהו תוכלו לרכוש דירה חדשה כמעט ב-30% פחות. החברה אף מציעה לרוכשים מגון אפשרויות תשלום והשלמת העסקה עם קבלת היתר שצפוי בחודשים הקרובים. אם אתם מחפשים דירה להשקעה או נכס למגורים בהתחשב במגמת המחירים באזור אין ספק שזה פרויקט שאסור לכם לפספס.

  • בכפוף לתנאי המבצע

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם