הנדל”ן החם ביותר אחרי הקורונה: פרויקט הענק של עיריית רעננה, עתודות הקרקע האחרונות במערב העיר – התחזיות מדברות על תשואה של כ-10-13% בשנה למשקיעים!

44416

הכלכלה הישראלית חטפה רעידה רצינית עקב משבר הקורונה, ורק עכשיו מתחילה להתאושש. אבל משקיעים רבים הבינו שתחום הקרקעות לא נפגע כלל עצם המשבר, למרות עיכובים קלים בחלק מהפרויקטים שכבר בבניה, ערכן של הקרקעות הלא מובנות ממשיך לעלות וזאת תוצאה טבעית של מחסור בקרקעות במרכז הארץ.

בעקבות כך נוצר ביקור אדיר לקרקעות במתחם שעפ”י התחזיות צפוי לייצר למשקיעים תשואה של כ-10-13% בשנה ועליית ערך אסטרונומית של כמעט 100% לקראת תחילת העבודות. הקרקע עברה שינוי ייעוד אך אינה לבנייה מידית לכן זו נקודת הזמן המושלמת לרכישת יחידת קרקע להשקעה קצרת טווח עם הון עצמי של כ-350,000 ₪ רגע לפני עליית המחירים.

מתחם משרדים בסטנדרטים הגבוהים זה בדיוק מה שרעננה זקוקה לו, העיר סובלת ממחסור כרוני של מבני משרדים ברמה גבוה, מה שצפוי לייצר ביקוש אדיר למשרדים, לרכישה והשכרה, במתחם החדש. גם שכונת הענק שתוקם לצד מתחם המשרדים תגביר את ביקוש שיתווספו לעוד עשרות אלפי דירות חדשות שנבנות בימים אלה במתחמים סמוכים בהרצליה וברעננה. גידול משמעותי במספר התושבים ברעננה והרצליה מבטיח את נחיצות המתחם החדש ולכן כבר היום יחידות קרקע להשקעה נמכרות במחיר הולך וגואה.

המגרשים-בתכניתהתכנית זוכה לדחיפה משמעותית מצד עיריית רעננה ששותפה לתכנונה, התב”ע המפורטת “רע2021” הופקדה לאישור בוועדה לתכנון ובניה וצפויה לעבור מקצה שיפורים להגדת זכויות הבניה לקראת כניסתה לתוקף.

יחידת כרגע במתחם המיועד לשטחי מסחר ותעסוקה, מוצעת בימים אלה במחיר של כ-350,000 ש”ח ליחידת קרקע. העלות האטרקטיבית משקפת מחיר של כ-2,500 ש”ח למ”ר מבונה. לאחר האישור הסופי של התוכנית ותחילת בניה, מומחים מעריכים שווי הקרקע יזנק כמעט פי-2! ומחיר הקרקע יעמוד על כ-5,000 ש”ח למ”ר מבונה (בייעוד תעסוקה). כלומר משקיעים זריזים שינצלו היום את ההזמנות צפויים אף להכפיל את השקעתם  בפרק זמן קצר מאוד, ובנוסף לזה לאחר הקמת מתחם המשרדים יזכו לתשואה שכירות שוטפת של 10-13% מהגבוהות בתחום הנדל”ן בישראל.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

*הקרקע אינה זמינה לבנייה