אירופלקס מציגה: מהפכה בעולם המזרנים! בואו ליהנות מ-120 לילות ניסיון – החל מ-3,490 ₪ בלבד, ותגלו בעצמכם שאין כמו המזרנים של אירופלקס!

15635

עם כל הכבוד לבדיקת המזרן למשך דקות ספורות בעת תהליך הרכישה בחנות, ההסברים, הנימוקים וכל המילים הגדולות, רק שינה של לילה שלם על המזרן הנבחר יכולה לתת אינדיקציה לאיכויות שלו. באירופלקס בטוחים במוצר באופן טוטאלי, ומסיבה זו החליטו לקחת את העניין כמה וכמה צעדים קדימה: לקוחות מתעניינים מוזמנים ליהנות מלא פחות מ-120 לילות עם המזרן לפני הרכישה. נכון מאד, ארבעה חודשים תמימים שבהם הם מוזמנים לישון, להכיר, להתלבט, ואיך לא – להתאהב.

כל פרט במזרני Aerotech זכה לתשומת לב מירבית, שימוש במיטב הטכנולוגיה והשקעה מדוקדקת, על מנת להעניק לכם את חוויית השינה האולטימטיבית: מערכת תמיכה מתקדמת, מספר איזורי נוחות לאורך המזרן, אפשרות לווסת את החום ואף ספיגת לחצים. והמחיר? משתלם במיוחד! החל מ-3,490 ₪ בלבד, ויש לכם מזרן מפנק שמתאים בדיוק לגב שלכם.

למידע נוסף וביצוע הזמנה:

שכבת ויסקו לפיזור לחצים אידאלי ושיפור זרימת הדם במהלך השינה.
שכבת ויסקו לפיזור לחצים אידאלי ושיפור זרימת הדם במהלך השינה

מזרן Aerotech מאפשר שליטה וויסות של הטמפרטורה לחוויית שינה מושלמת, הודות לשני מאפיינים: שימוש בבד לטקס המאפשר ויסות טמפרטורה, ומערכת אוורור אקטיבי הבנויה על תעלות ומתבססת על טכנולוגיית ה-Aero Air, לשינה היגיינית ונינוחה בכל לעונות השנה. אגב, אין מדובר בלטקס רגיל אלא ב-Latex Gel המיובא מבלגיה ומאובזר בטכנולוגיה חדשנית שמסייעת גם לוויסות הטמפרטורה וגם לתמיכה נקודתית בגב.

 נוסף לכך, המזרן מעניק תמיכה מיוחדת המתאימה את עצמה לצורת הגוף, הודות לאזורי נוחות שונים ברחבי המזרן, ובפרט בגב ובחגורת הכתפיים, אזורים מועדים לפורענות שרבים סובלים מהם. כמו כן, המזרן מצויד בשכבת ויסקו שמסוגלת להפיג לחצים במהלך השינה. אחד היתרונות הבולטים של הוויסקו הוא בשיפור בזרימת הדם במהלך שנת הלילה.

הבונוס? אם מסיבותיכם לא התאהבתם במזרן לאחר 120 לילות, תוכלו לקבל החזר כספי מלא. תוסיפו לכך את האחריות שתקפה ל-10 שנים, ההובלה חינם והשם אירופלקס המוכר בכל בית, ותקבלו חוויית שינה שתגרום לכם לרצות להישאר במיטה.

אוורור אקטיבי מערכת אוורור לשינה הגיינית ורעננה.
אוורור אקטיבי מערכת אוורור לשינה הגיינית ורעננה

למידע נוסף וביצוע הזמנה: