כבר נמאס לכם לסבול מכאבי גב וברכיים? הכירו את בי-קיור לייזר – הפתרון שכולכם חיכתם לו!

33721

רבים מאתנו סובלים מכאבים כרוניים ולא מוצאים לכך פתרון. הכאב רק הולך ומתגבר ומשפיע על התפקוד היום יומי. תשכחו ממשככי כאבים ומטיפולים יקרים, הכירו את מכשיר הבי-קיור לייזר – הפתרון לכאבים!

אז במה מדובר?
בי-קיור לייזר הוא מכשיר רפואי מתקדם אשר כשמו כן הוא – שולח אלומת לייזר עדינה לעומק הרקמות, כתוצאה מכך נוצרת תגובת שרשרת הגורמת לגוף לטפל באזור הפגוע באמצעות ריפוי עצמי.
תוצאות המכשיר מדהימות ואת זה יוכיח סקר שערך המכון לגיאוקרטוגרפיה בקרב לקוחות המשתמשים במכשיר – למעלה מ 60% אמרו באופן חד משמעי שבי-קיור לייזר הוא משלושת הטיפולים היעילים ביותר אשר חוו ולטיפול בכאב העצמתי ממנו סבלו – 46% מתוכן אמרו שזהו המכשיר היעיל ביותר שהתנסו בו!

אלונה קושבצקי , מתעמלת אומנותית אולימפית

לכולנו ברור שגם תרופות יכולות לשכך כאבים, אך מצד שני גם עלולים להיגרם גם תופעות לוואי כתוצאה מכך. וזהו עוד אחד היתרונות של בי-קיור לייזר, הטיפול הוא טבעי ובריא ואיננו גורם לתופעות לוואי, להיפך, בי-קיור לייזר משפר בצורה משמעותית את איכות החיים של כל אלו הסובלים מכאבים בלתי נסבלים.

טיפול בפצעים סוכרתיים על ידי הבי-קיור לייזר

גם הרופאים ממליצים
אחד מבכירי הרופאים האורתופדיים בישראל, פרופסור רייס, שבעברו היה גם מייסד ומנהל המחלקה האורתופדית בבית החולים רמב״ם שבחיפה טוען בצורה ברורה:״בי-קיור לייזר הוא כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב. ניתן להשתמש בו כטיפול עיקר ספציפי או כטיפול משלים״, עדיין סקפטיים?

גם הלן, בת 73 המתגוררת באזור המרכז מעידה:״כאבי הברכיים שלי היו פשוט בלתי נסבלים, הייתי חסרת אונים. סיפרו לי על בי-קיור לייזר והאמת שחששתי. לא חשבתי שדווקא המכשיר הזה הוא שיצליח אך הופתעתי לטובה. הכאבים עברו ללא תופעות לוואי ואפילו לא הייתי צריכה לצאת מהבית!״

טיפול בכאבי ברכיים על ידי הבי-קיור לייזר

אז למה אתם מחכים, מעל 150 אלף איש כבר שמו סוף לכאבים, זה הזמן שלכם!

מעוניינים להתנסות בבי קיור לייזר למשך 60 יום במחיר מיוחד? מלאו פרטים