באיזה ענף הביקוש לשכירות ממשיך לגדול למרות הקורונה?

368907

הכירו את המתחמים הלוגיסטיים: פעילות ערה של משקיעים וביקושים גבוהים לשכירות – על אף הסגר!

רבים אינם מודעים לכך, אך דווקא בימים אלו בהם הגל השני של הקורונה מכה בנו, הביקוש במתחמי לוגיסטיקה לא נפגע, חברות הלוגיסטיקה עובדות גם בתקופות של האטה בצריכה המקומית, וגם בתקופות של סגר.

היום ללא ספק, המתחמים הלוגיסטיים הם השקעה מניבה ובטוחה יותר ממשרדים ומסחר. אחד המתחמים המסקרנים והחדשניים המתחיל להיבנות בימים אלו, ועתיד להיפתח בנובמבר 2022, יקום באזור התעשייה בחולון. מאזורי התעשייה והעסקים המובילים והגדולים שמתפתחים באזור המרכז, אשר נמצא בתהליכי שדרוג תשתיות אשר יובילו לחיבורו למערך הכבישים הארצי בעלות המוערכת בכ- 2.5 מיליארד שקלים.

פרויקט “הסדנה” צפוי להפוך למרכז המסחר והמלאכה של חולון ויכלול מבנה חדש וייעודי בעל 4 קומות אשר תוכנן במיוחד עבור ענף הלוגיסטיקה. בין יתרונותיו הבולטים של המבנה תמצאו:

– גודל יחידה כ- 250 מ”ר ברוטו.
– גישה ישירה למשאיות לצורך פריקה וטעינה.
– אפשרות לעומס מקסימלי של 1,500 ק”ג למ”ר.
– תקרה בגובה של כ- 6 מטרים לעבודה נוחה ויעילה.
– כל יחידה כוללת: 3 חניות, גלריה בנויה, תקרה בגובה של 6 מטרים.
– מפרט איכותי וחדשני הכולל גם מערך אבטחה ובקרה ועוד…

מיקומו של המבנה יהיה באזור הצפוני של אזור התעשייה והוא נפרס על שטח של כ- 16 דונמים עם כ- 42,000 מ”ר. המיקום הינו אסטרטגי ונוח מאוד לגישה – סמוך ליציאה הראשית של אזור התעשייה חולון ובקרבת כמה מעורקי התחבורה הראשיים של המדינה.

“המחסור הגדול במתחמים רק יגדילו את הביקוש בשנים הבאות שתביא לעליית ערך משמעותית”בפרויקט משווקות כעת יחידות לוגיסטיות החל מ- 2,500,000 ₪:

– הצפי הוא לתשואה של כ- 6.5% ובנוסף רווח מעליית ערך הנכס.
– בנק מזרחי מלווה את הפרויקט ולמתאימים תינתן אפשרות מימון מיוחדות של עד 75%!

חברת GF נדל”ן, יזמית הפרויקט, עוסקת בייזום, בנייה וניהול של פרויקטים בתחומי המגורים, המשרדים, המסחר והלוגיסטיקה. צוות החברה, עתיר הניסיון, מקים ומלווה משלב הרעיון ועד שלב הביצוע פרויקטים נדל”ניים רבים ומגוונים כגון קניונים, מרכזים מסחריים, מגדלי יוקרה ושכונות מגורים, בהיקפים של אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מטרים רבועים.

משקיעים זריזים יוכלו לרכוש יחידות בגדלים קטנים יותר,  מ-131 מ”ר החל מ-1,310,000 ₪ בלבד – חשוב להדגיש נותרו יחידות בודדות בגדלים הנ”ל!

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: