ידיעות אחרונות בעידן הדיגיטלי

28343

כולנו יודעים כמה קל היום להתעדכן בזמן אמת, בתוך שניות, כאשר מדובר במידע או בחדשה מרעישה, בתוצאות משחק חשוב, את כל המידע תוכלו לקבל בלחיצת כפתור.
אבל, לפעמים יש צורך במשהו שהוא מעבר לכך, בתוכן אמתי, עמוק, רלוונטי ומעניין.
מנויי ידיעות אחרונות נהנים מכך, כתבות עומק, תחקירים, ראיונות עם האנשים המשפיעים והחזקים בישראל ומעבר לכך – הפרשנים והכתבים הטוב ביותר במדינה. זו אחת הסיבות לכך שישראלים רבים נשארים מנויים לידיעות אחרונות גם בעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים.

מעבר לעולם התוכן ממנו נהנים המנויים והקוראים, ישנו גם מועדון ההטבות של קבוצת ידיעות אחרונות. חברי המועדון נהנים מהטבות במגוון תחומי עניין, בניהם: אטרקציות לכל המשפחה, הצגות, מסעדות, חופשות, הופעות, ספרים ועוד!

מי לא מכיר את ידיעות אחרונות, מזה עשרות שנים העיתון נחשב לעיתון של המדינה אך גם כיום הוא ממשיך לחדש ולהתקדם, כותבים חדשים, מוספים מוכרים אך גם חדשים ומעל הכל – צוות מקצועי ומיומן העובד 24/7 כדי לספק לקוראי את העיתון את התוכן הטוב, האיכותי והאמין ביותר מדי יום, כבר 80 שנה.

מנויי העיתון מקבלים את כל הדיווחים והעדכונים האחרונים עד לפתח ביתם, עם מגוון רחב של ניתוחים ופרשנויות מכל זווית אפשרית ובכל נושא, עומק מה שלא ניתן למצוא כיום ברשת, זו אחת מהנקודות החזקות ביותר של ידיעות אחרונות.

מעבר למהדורת העיתון היוצאת במהלך ימי החול, ישנה גם מהדורת סוף השבוע, בה יימצאו הקוראים פרשנויות וסיפורים מרתקים ובעלי תוכן עשיר שנכתבים ע״י מיטב הכתבים המנוסים והטובים בישראל.
מהדורת סוף השבוע כוללת גם טורי דעה של כמה מהאנשים המוכרים במדינה – שלמה ארצי, דנה ספקטור, אמיר סגל, רענן שקד, חנוך דאום ועוד רבים אחרים.

אז למה אתם מחכים? קבלו גיליון סופ”ש של ידיעות אחרונות עד הבית לחודש מתנה ללא התחייבות!

למצטרפים חדשים בלבד | בכפוף לתקנון ואזורי החלקה

בתוקף עד ה-31.12.20 או גמר המלאי | ללא כפל מבצעים