תמיד חלמתם להיכנס להייטק אבל אף פעם לא היה לכם זמן? זו ההזדמנות להגשים חלום – להתחיל גם מבלי לצאת מהבית

17490
טבלת שכר ע
טבלת שכר ע"פ חברת SQLINK

משבר הקורונה העולמי פוגע בכל אחד ואחת מאתנו בימים אלו. קשה לדעת מתי המשבר יסתיים ונוכל כולנו לחזור לשגרה ולחיינו, ומעבר לכך, מי יכול להבטיח לנו שבאמת נחזור לשגרת חיינו ולשוק העבודה? מספר העסקים הנסגרים מדי יום בתקופה זו עולה על כל דמיון, אלפי עסקים נסגרים, מעל למיליון איש נשארו חסרי עבודה וקשה למצוא את האור בקצה המנהרה.

אך עם כל הקושי שאנו חווים בתקופה חסרת תקדים זו, זו גם ההזדמנות לשנות כיוון בחיינו ובזמן שאנו נמצאים בבידוד בבתים קיימת האפשרות לדאוג לעתידנו ולרכוש מקצוע מבוקש לעתיד לימים שנצא מהמשבר ונצטרך עבודה מהנה, יציבה ובטוחה.

מכללת Smart College נמצאת בפריסה ארצית ומכשירה מזה תקופה ארוכה אלפי עובדים בשוק ההייטק ומציעה מגוון רחב של קורסים מקצועיים במגוון מקצועות ההייטק.
הלימודים מתבצעים, בכיתות קטנות, כך שכל אחד מקבל יחס אישי.
אחד הקורסים הנחשבים והמבוקשים ביותר של המכללה הינו קורס הנדסאי בדיקות תוכנה – QA.
המסלול הינו מקיף ועדכני ומיועד לכולם, גם כאלו שאין להם שום ידע מוקדם אך מעוניינים להשתלב כבודקי תוכנה בחברות וארגונים גדולים ולפתח קריירה בתחום. אם אתם שואלים את עצמכם למה מתכוונים כשאומרים בדיקת תוכנה, הרי שמדובר בחלק אינטגרלי ומשמעותי בפיתוח מוצרים וניהול פרויקטים אשר נועד לבדוק את מוצרי התוכנה בטרם הגעתם ללקוח ולוודא שהמוצרים אכן עומדים בדרישות שהוצבו. הבדיקות כוללות כתיבת תסריטי הבטחת איכות תוכנה, הרצתם, מציאת תקלות ועוד.

המסלול כולל הכשרה בסביבות טכנולוגיות נפוצות בארגונים: WEB, IT, SQL ו- MOBILE
מעבר לכך, המסלול גם כולל לימודים עיוניים, מעשיים ומעמיקים, המקיפים את כלל עולמות התוכן בבדיקות. מדובר במסלול היחיד המשלב לימודי מערכות וירטואליזציה ואבטחת מידע, שילוב מבוקש בתחום.

אז כמה אפשר להרוויח?
כבר בשנה הראשונה תוכלו להרוויח שכר של 5 ספרות בחודש, כאשר כעבור שנתיים השכר עולה ל- 20 אלף ש״ח לחודש! המכללה מסייעת לבוגריה להשתלב בשוק העבודה ולמצוא את המקום המתאים להם בו יוכלו להתקדם ולבנות את עתידם.

הירשם על מנת לעבור לבדיקת התאמה, וקבלת הטבה לתקופת הקורונה: