שיטת TI ללימוד שחיית חתירה למרחק וללא מאמץ כבר עשתה שינוי בחיים למיליוני אנשים. זאת ההזדמנות שלכם להכיר את השיטה שתאפשר לכם לעשות שינוי ולהתחיל לחיות חיים בריאים יותר!

28395

לא משנה בני כמה אתם, מה אתם עושים בחיים ומהי רמת הכושר הגופני שלכם – כמעט כל אחד יכול ללמוד את השיטה ב 10 שיעורים בלבד ולהפוך לשחיין חתירה – וזה בהתחייבות! (כדי להתקבל לקורס נדרש לדעת לשחות לפחות בריכה אחת בסגנון כלשהו – חזה, חתירה או גב. מי שאינו שוחה כלל או חושש להכניס את הראש למים לא יוכל לעשות את הקורס)
ב TI תלמדו לשחות חתירה בקלות, באלגנטיות וללא כל מאמץ ובאופן שיגרום לכם הנאה רבה.

לומדים לשחות חתירה בקלות ללא מאמץ – ואז השחייה הופכת להנאה

“הבעיה היא שרוב האנשים לא מסוגלים לשחות יותר מבריכה או שתיים של חתירה מבלי שייגמר להם האוויר. בגלל שכולנו למדנו לשחות בשיטה שאינה מתאימה לשחייה למרחקים ארוכים, השחייה הופכת למאבק קשה ומעייף”, מתאר זאת כץ, אשר הביא את TI לישראל לפני 13 שנה מארה”ב לאחר שלמד אותה ממפתח השיטה, מאמן השחייה האולימפי טרי לוכלין.

“שחייה היא ספורט של טכניקה. אם לומדים את הטכניקה, השחייה הופכת לתענוג. תחושת המים על הגוף בזמן השחייה היא כמו של מסאג’ מרגיע. כשמטמיעים את הטכניקה הנכונה, אפשר לשלוט על עוצמת המאמץ. כשמבינים את ספורט השחייה מגלים עולם שלם. מחכים לרגע הכניסה למים ולא רוצים לצאת. התוצאות מגיעות במהירות – נפטרים מקילוגרמים מיותרים, נראים טוב יותר ומרגישים מלאי אנרגיה – וזה הופך להרגל של שנים. זה מייצר שינוי באורח החיים. ההנאה מובטחת. וההנאה היא המפתח להתמדה”, מציין כץ שמנהל כיום את בית הספר לשחייה הגדול בישראל, עם כ 10,000 תלמידים מדי שנה.

 תנו לנו 10 שעות וניתן לכם מתנה לחיים

“70 אחוז מהתלמידים שלנו לא ידעו לשחות חתירה לפני הקורס. תוך 10 שיעורים בלבד הם מרגישים שנולדו למים”, מרחיב כץ, “זה משנה חיים”

“אנשים מספרים לי אחרי הקורס” מסביר כץ “שזאת המתנה הכי טובה שהם נתנו לעצמם בחיים. 2,550 ₪ שהם השקיעו בעצמם והיום הם מבינים שזה כל שקל”.

מעניין אתכם? יודעים לשחות בריכה אחת לפחות בסגנון כלשהו? מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

באמצעות הטכניקה עליה מבוססת השיטה, שחיית החתירה הופכת ממאמץ קשה להנאה אמיתית, כך שהיא גורמת לאנשים אשר למדו לשחות חתירה בשיטת TI לרצות להיכנס למים ולשחות שוב ושוב. עם TI לומדים לשלוט על עוצמת המאמץ בשחייה וכך ניתן לשחות למרחקים ארוכים ולהפוך את השחייה לחלק מהחיים. וכאשר השחייה הופכת לחלק משגרת החיים, אפשר להפטר מקילוגרמים עודפים, לחטב את הגוף ולהראות טוב יותר, להרגיש מלאי אנרגיה, ולהנות מכל רגע במים.

מאות אלפי תלמידים שלמדו לשחות חתירה בשיטת TI בישראל עברו מהפך בחייהם ומספרים בהתלהבות על השינוי שהשיטה עשתה להם בחיים, ביניהם אנשי עסקים, שחקנים, ספורטאים, וידוענים רבים, כולם נדהמו מהתוצאות והשיפור בשחייה אחריי 10 שיעורים בלבד.

ניתן ללמוד את השיטה בכל רחבי הארץ, בלמעלה מ 60 בריכות ,כולן מקורות ומחוממות ועם מדריכים מעולים אשר הוסמכו במיוחד כדי ללמד את השיטה ומלמדים מתוך המים ובקבוצות קטנות כך שכל אחד מקבל את היחס האישי ומתקדם בהתאם לקצב שלו.

למעלה מ 10,000 תלמידים מדי שנה הופכים לשחייני חתירה אמיתיים תוך 10 שיעורים בלבד ושוחים חתירה למרחק וללא מאמץ. זאת ההזדמנות שלכם לחולל שינוי משמעותי באורח החיים ולתת לעמכם מתנה גדולה. אז למה אתם מחכים?!

מעניין אתכם? יודעים לשחות בריכה אחת לפחות בסגנון כלשהו? מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם