“מזומן הוא המלך”: גלו כיצד מומחי ההשקעות מנצלים את המשבר הכלכלי באמצעות קרנות בזק!

105229

מזומן הוא המלך, הוא ביטוי המשמש כתיאור היתרון בהחזקת שיעור ניכר של מזומן או נכסים לזמן קצר – נזילים. יתרון שימומש בעתות של נפילות בשווקים הפיננסים או לניצול הזדמנויות להשקעה. הביטוי רלוונטי ואקטואלי מאוד למצב הנוכחי במשק ומבטא עד כמה חיוני להותיר בידי עסק יתרות מזומנים זמינות לצורכי תפעול לזמן קצר, רכישות והשקעות.

לאחרונה מספר בתי השקעות הגדולים בעולם הקימו קרנות ל”עסקאות בזק”

נפגשנו לשיחה עם אור שחם, מנכ”ל ובעלים של פדרמן בית השקעות נדלן ופיננסים שפתחו לאחרונה “קרן בזק” למשקיעים הישראליים, זה מה שהוא מספר על המצב הנוכחי: “אם אנו מקשיבים לכל המומחים המשבר הבריאותי צפוי ללוות אותנו עוד שנה עד שנתיים וההתאוששות המלאה מהמשבר הכלכלי תהיה אפילו ארוכה יותר. לכן הקמנו קרן “לרכישות בזק”, על מנת שברגע שתגיע הזדמנות לעסקה נדלנ”ית הנכונה – נהיה מוכנים עם ההון העצמי לעסקה מיידית! כלומר, אנו עומדים עם הון שלנו פלוס הון של המשקיעים שלנו ויחד נוצרת קרן שיכולה לפעול מהר בשילוב עם כוח קנייה גדול וכך משיגים עסקאות במחירים מתחת למחירי השוק.”

אם יש צד אחד שמפסיד יש בצד השני מישהו שמרוויח!

זאת תקופה מאוד מיוחדת בכלכלה העולמית מצב שקורה פעם במאה. על אף כל המשברים והנפילות שעסקים רבים סופגים המשבר גם מביא עמו הזדמנות חסרות תקדים למשקיעים. שם המשחק הוא מהירות, יעילות והכי חשוב נזילות גבוהה! החוכמה זה לא ללכת על עסקאות שכולם מכירים ויודעים, אלה עסקאות לימים רגילים. בימים האלה פשוט צריך לשבת ולחכות, צריך להבין שעסקים ותאגידי ענק מדממים וזה רק עניין של זמן עד שתגיע עסקה עם פוטנציאל אדיר לרכוש בניין מגורים או מתחם משרדים ב-30-50% מתחת למחיר השוק. בדרך כלל אלה עסקאות של כמה מיליונים והן פשוט “נחטפות” תוך זמן קצר. החוכמה פשוט לעמוד על הגדר לחכות להצעה הנכונה ולתקוף בצורה מיידית.

בעלי הון עצמי של 75,000$ ומעלה? הצטרפו לקרן הבזק של קבוצת פדרמן: