הקרקע אושרה סופית: זכות לדירה בפרויקט היוקרתי “נופי פארק צפון” בחדרה עבור 280,000 ₪ בלבד!

106242

עיר החוף הוותיקה, הלוא היא חדרה, נחשבת בשנים האחרונות לאחת מערי הנדל”ן המבוקשות ביותר בקרב משפחות שמחפשות אחר איכות חיים גבוהה באזור המרכז ובמחירים שניתן לעמוד בהם. לאור הביקוש הגובר, תוכניות העיר מואצות והעירייה מעודדת ומובילה כל העת את תנופת הבניה האדירה.

הסרטון באדיבות – א.גלובל נדל”ן

בימים אלה ממש משווק קרקעות מאושרות למגורים לבניה רוויה ( בניינים גבוהים) בפרויקט מגורים חדש, הנקרא “נופי פארק צפון” של חברת א. גלובל המתמחה באיתור קרקעות ומגרשים אסטרטגיים למגורים. הפרויקט הוא חלק והמשך רציף מתוכנית הבינוי של שכונת הפארק בחדרה החדשה, ונחשב להזדמנות נדירה בשוק הנדל”ן הישראלי. מיקום הפרויקט אסטרטגי במיוחד הודות לקרבה המקסימלית שלו לפארק חדרה המיוחד ולנחל חדרה הפסטורלי. השכונה עתידה לכלול כ-2200 יחידות דיור, פארקים ירוקים, שבילי הליכה ואופניים, מוקדי מסחר נוחים ופינות ציבוריות מטופחות. לא בכדי יותר ויותר משפחות צעירות פונות להשקעה בקרקעות באזור זה , שכן מדובר באחת השכונות החדשות והמודרניות ביותר בעיר, המאופיינת בבנייה של בניינים יוקרתיים עד 12 קומות.

הקרקע, שקיבלה אישור סופי למגורים ושינתה את ייעודה מקרקע חקלאית לקרקע למגורים, הגיעה לנקודת “אל-חזור” בכל הנוגע למצבה הסטטוטורי וכעת על פי התוכנית היא מאושרת למגורים ולמסחר בבניה רוויה לגובה.

כעת ולזמן מוגבל, הקרקע בפרויקט מוצעת למשקיעים בהזדמנות חסרת תקדים! 280,000 ש”ח בלבד(!) עבור רכישת קרקע בטאבו וזו על פי דוחות שמאות בתקן 22 לחוק , מקנה זכאות לדירה בפרויקט, שצפויה להיות שווה פי 3 ממחירה לכשיתקבלו סך כל ההיתרים. חשוב לציין כי תוכנית המתאר של עיריית חדרה עברה את אישור שלוש הועדות: המקומית, המחוזית והארצית. כדי לסבר את האוזן, שווי דירה חדשה באחד הפרויקטים הסמוכים, עומד על כ-1,600,000 ש”ח ומצביע באופן חד משמעי על פוטנציאל הרווח הטמון מרכישה מוקדמת של קרקע במתחם זה.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

מתעניינים בהשקעה? הירשמו וניצור קשר בהקדם!:

בשנים האחרונות ניכרת בחדרה תנופה הבנייה המאסיבית, לאור הצבת המטרות שקבעה העיריה להשקעה בכל הנוגע לתשתיות העיר, איכות החיים של המשפחות, שיפור החינוך, הרווחה והתעסוקה. אחת מהסיבות שלקרקע ב”נופי פארק צפון”  ביקוש כה גבוה בקרב משקיעים, היא גם הודות לתוכניות העירייה לפיתוח הקרקע לחמש השנים הקרובות. הקרקע, הממוקמת באזור אסטרטגי שממשיך את שכונת הפארק, נבנתה על ידי ענקיות הנדל”ן “שיכון ובינוי” וחברת “אזורים”.

בשל ההגירה החיובית הנרשמת לעיר בשנים האחרונות, מחירי הדירות זינקו בעשרות אחוזים. ההזדמנות להשקיע בשכונת “נופי פארק צפון” מסתמנת כאחת מהמעניינות במיוחד גם עבור משקיעים קטנים בישראל, שכן בשל גודלה, המחיר האטרקטיבי שבו היא מוצעת כעת להשקעה (כאמור רק 280,000 ₪) ובעיקר העובדה כי מדובר בקרקע מאושרת מגורים  עם יעדי פיתוח וביצוע ברורים- מדגישים כי מדובר בקרקע בעלת פוטנציאל גבוה מאוד ,סולידית להשקעה ,רישום בטאבו ומלווה על ידי משרד עורכי דין ונוטריון * הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית לכן, זה הזמן הנכון לבחינת השקעה זו ולפני עליית המחירים!

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

מתעניינים בהשקעה? הירשמו וניצור קשר בהקדם!: