הקמת חברה בקפריסין: מהו סל ההטבות ממנו נהנות חברות ישראליות?

30205
transparent cyprus flag with euro banknotes

פתיחת חברה חדשה, מלווה באתגרים רבים הכוללים בירוקרטיה והתנהלות לא פשוטה עם רשויות המס בישראל. רבים, אינם מודעים להטבות המס שאליהם יהיו זכאים כאשר יפתחו את חברתם בקפריסין ולא בישראל. מהי הדרך המשתלמת ביותר לפתוח חברה ישראלית ולחסוך יותר כסף? בדקנו היטב את סל ההטבות וחזרנו עם תשובות מובהקות.

מדיניות המיסוי בישראל שונה בתכליתה משיטות המיסוי ברחבי העולם. חברות ישראליות הפועלות גם בחו”ל, יחויבו לשלם במקרים רבים כפל מס, הן במדינת ישראל והן במדינות הזרות. אמנות המס של ישראל מאפשרת ליזמים לפתוח חברה ב-53 מדינות המקנות סל הטבות מס לעצמאים ובעלי חברות.

איך להקים חברה בקפריסין ולהנות מהטבות מס החברות בישראל

נכון לשנת 2019, שיעור מס החברות בישראל הינו 23% ומס על הדיווידנדים מגיע עד 30% וישנם מיסים נוספים כגון מס יסף. שיעורי המס בקפריסין נמוכים בעשרות אחוזים ביחס לישראל, וזו הסיבה שלמעלה מ-300 חברות ישראליות כבר העבירו את פעילותן לקפריסין. נכון להיום, המס המקסימלי שתדרשו לשלם בקפריסין הוא בסה”כ 12% ובין הנמוכים ביותר באיחוד האירופאי.

פטור ממע”מ במדינות האיחוד האירופאי

אם אתם מתכננים לפעול מול כל אחת ממדינות האיחוד האירופאי, תוכלו ליהנות מפטור מלא ממע”מ.

דיבידנדים ורווחי הון

בקפריסין אין כל חובת תשלום מיסוי על תמלוגים, דיבידנדים ורווחי הון כלומר המס הינו אפס (0%) מדובר בפריווילגיה ניכרת עבור חברות ישראליות שאינן יכולות להימנע מתשלום המס, אם נרשמה בישראל

חוסכים הרבה יותר באמצעות הקמת חברה בקפריסין

אם תרצו להעביר את פעילותכם לקפריסין ולהנות מכלל הטבות המס, תצטרכו להתכונן להתעסקות רבה עם ניירת ובירוקרטיה, הכוללת פתיחת חשבון בנק מקומי בקפריסין, רישום דירקטור ובעלי מניות, מינוי של נציג מקומי והגשת דוחות שנתיים. מדובר בהליך שעשוי להיות מעט מורכב עבור מי שאינו בקיא בתחום, ולכן מומלץ לקבל סיוע מאנשי מקצוע שיוכלו לקצר עבורכם את התהליך ולחסוך לכם הרבה כסף בטווח הארוך.

חושבים להקים חברה בקפריסין?
אנחנו בחברת Georgiou Management Services Ltd. ,Nicosia נטפל לכם בכל התהליך, מתחילתו ועד סופו, בעזרת הצוות המנוסה והמיומן שלנו.
צרו עימנו קשר עכשיו ונשמח לסייע לכם להעביר את פעילותכם העסקית לקפריסין ולהנות מכלל הטבות המס להן תהיו זכאים על פי חוק.

 

השאר פרטים לקבלת מידע נוסף:

האם בבעלותכם חברה פעילה בישראל?

מהו המחזור השנתי של חברתכם?