השקעה אטרקטיבית בג’קסונוויל שבפלורידה: החל מ-75 אלף דולר בלבד לנכס מולטי-פמילי הצפוי להניב תשואה דו ספרתית!

139552

השקעות בנדל”ן איכותי בחו”ל הפכו כבר מזמן למבוקשות בקרב משקיעים ישראליים מנוסים וניתן לייחס זאת לרף הכניסה הנמוך, לתשואות הדו ספרתיות, ולעליה הצפויה בערך הנכס מדי שנה.

שוק הנדל”ן האמריקאי למשל, ממשיך לתפוס תאוצה גם בתקופה זו. לעומת המשבר הגדול של 2008, בימים אלה ממש כאשר משבר הקורונה משפיע על שוק הנדל”ן בכל רחבי העולם- בארה”ב שוק הנדל”ן רותח ושרוי בשיאו. אחד מהיעדים המבוקשים ביותר להשקעה בקרב משקיעים ישראליים פרטיים היא העיר הגדולה ביותר מבחינת היקף האוכלוסיה, העיר ג’קסונוויל שבמדינת פלורידה. הודות לתנאי מזג האוויר האידיאלים, איכות החיים הגבוהה של התושבים, המסחר והכלכלה הענפים- הביקוש למגורים בעיר גובר גם כעת, ובהתאם לכך ניכר הזינוק המשמעותי במחירי השכירות שנה אחר שנה כבר 6 שנים ברציפות. כדי לסבר את האוזן, מדובר על 94% של גביית שכירות בעיר, נתון שלא ניתן למצוא כיום באף שוק נדל”ן של מדינה אחרת.

לאחר שתרה זמן רב אחר עסקה אידיאלית, קבוצת גולן השקעות בעלת 15 שנות ניסיון ומוניטין, הצליחה לאתר נכסי מולטי-פמילי איכותיים במיוחד השרויים בתחזוקה מצוינת. בשל היקלעות בעל הנכס לקשיים, ולאחר משא ומתן ארוך הצליחה הקבוצה לרכוש את המתחם במחיר של 80 סנט על הדולר, מה שהפך אותה לאטרקטיבית ומשתלמת במיוחד! העסקה שנרכשת בימים אלו נמצאת בשלבי הגיוס האחרונים ופתוחה למספר מוגבל של משקיעים במחיר של החל מ-75 אלף דולר בלבד למשקיע!

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

חשוב להבין כי אין מדובר השקעות להמונים, אלא למשקיעים בעלי ניסיון עשיר בעולם השקעות הנדל”ן אשר מבינים כי דווקא בתקופה זו שוק הנדל”ן בארה”ב נחשב לחזק ולמוביל ביותר בעולם.

למרות המשבר הכלכלי הגדול ביותר שידעה מדינת ישראל מזה שנים, המטבע הישראלי נשאר יציב אל מול מקבילו – הדולר, אשר נמצא בשפל מאז משבר 2008. ההשפעה של כך היא רבה, שכן כאשר משקיעים בנכס בארה”ב, אחד מהשיקולים החשובים ביותר המשפיעים על כדאיות ואטרקטיביות ההשקעה הוא שער הדולר. כלומר, כאשר הדולר צונח, כמו בימים אלה – צצות הזדמנויות ההשקעה הטובות ביותר, שכן המטבע הישראלי משלם פחות עבור אותה עסקת נדל”ן.

באשר למתחם, מדובר בקומפלקס מגורים משופץ הכולל תמהיל דירות מגוון ביותר; 52 דירות ברמת גימור גבוהה מאוד, מתוכן 8 דירות סטודיו, 40 דירות בנות 2 חדרים ועוד 4 דירת בנות 3 חדרים. עד כה הושכרו כל הדירות במתחם המגורים בשכר דירה נמוך ביחס למחירי האזור, ומומחי הנדל”ן בקבוצת גולן, צופים כי ניתן להעלות את שכר הדירה החודשי בכ-15%-20%, מה שמהווה פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד עבור המשקיעים למשך 5 שנים. בתום התקופה צפוי להימכר הנכס ותבוצע חלוקת רווחים בדומה לתהליך מיני-אקזיט. העובדה כי כבר עכשיו הפרויקט נמצא בתפוסה מלאה, מצביע על הביטחון כי מדובר בפרויקט אטרקטיבי, שכן המשקיעים ייהנו מתזרים שוטף כבר מהיום הראשון להשקעה.

מתחם הדירות בג’קסונוויל שוכן בקרבה לים, מה שמסביר את אווירת “עיירת החוף” שמאפיינת אותו. העיר רוויה באתרי פנאי, בילוי ובידור, והודות למתחמי התיירות היוקרתיים שבה- היא מושכת אליה מאות מבקרים מדי שנה. לצד זאת, מאפייני העיר מעלים את הביקוש גם עבור תאגידי ענק, מוסדות וחברות עסקים שכן היא מהווה מיקום אסטרטגי עבורם במיוחד בגלל הגישה לכביש 10 המרכזי.

קבוצת גולן השקעות, המומחית בייצור תשואות דו ספרתיות למשקיע, היא אחת מהקבוצות המובילות ביותר בישראל לאיתור הזדמנויות השקעה אטרקטיביות ואסטרטגיות בארה”ב. לא בכדי בחרה הקבוצה להשקיע דווקא בפרויקט של מתחם Cambrids Park האיכותי. לאחר כשנתיים של סריקות השוק וחיזור אחרי ברוקרים מקומיים, היא מצאה את הנכס שהציע את העסקה האידיאלית והמשתלמת שאחריה חיפשה.

כאמור, לא בכדי מדובר בחלון הזדמנויות אידיאלי לביצוע ההשקעה, שכן כעת שער הדולר נמצא בשפל שלו. לצד זאת תחזיות המומחים צופות כי על אף שלא ניתן לדעת בוודאות מה יהיה בהמשך, הדולר, שמושפע ממה שקורה בעולם ומשוק המניות המתאושש- עשוי לעלות בשנה הבאה. היתרון שנובע מכך הוא שככל ששער הדולר נמוך בזמן ביצוע ההשקעה ועם הזמן נמצא במגמת עליה- התשואה גבוהה יותר ומניבה רווח משמעותי במיוחד עבור המשקיע.

יריב גולן, מנכ”ל החברה, הסביר כי “החברה מלווה את העסקה של המשקיע לאורך כל הדרך, כך שהוא פטור לחלוטין מכל התעסקות עם השוכרים, חברות ניהול, השבחה ומכירה, ועל כן נהנה הוא מתחושת ביטחון ונחת באשר לניהול ההשקעה. כמו כן, החברה דואגת כי בעת קבלת התשואה המועדפת, המשקיעים אכן ייהנו מקדימות בחלוקת הרווחים”.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: