השקעה אטרקטיבית בג’קסונוויל שבפלורידה: החל מ-75 אלף דולר בלבד לנכס מולטי-פמילי הצפוי להניב תשואה גבוהה במיוחד!

136062

השקעות בנדל”ן איכותי בחו”ל הפכו כבר מזמן למבוקשות בקרב משקיעים ישראליים, וניתן לייחס זאת לרף הכניסה הנמוך, לתשואות הגבוהות ולעליה הצפויה בערך הנכס מדי שנה.

שוק הנדל”ן האמריקאי למשל, ממשיך לתפוס תאוצה גם בתקופה זו, כאשר אחד מהיעדים המבוקשים ביותר להשקעה בקרב משקיעים ישראליים היא העיר הגדולה ביותר מבחינת היקף האוכלוסייה, העיר ג’קסונוויל שבמדינת פלורידה. הודות לתנאי מזג האוויר האידיאלים, איכות החיים הגבוהה של התושבים, המסחר והכלכלה הענפים – הביקוש למגורים בעיר גובר, העיר סובלת ממחסור מתמשך בנכסים חדשים מה שמוביל לאחוזי תפוסה וביקוש מאד גבוהים בשל חוסר במוצר (בדומה לישראל). רמת המחירים עולה בממוצע כ-8% מדי שנה. חשוב לציין כי גם בתקופת הקורונה, שוק הנדל”ן בארה”ב עודנו בעיצומו, שכן המחירים עולים כל העת, וכפועל יוצא מכך ניכר זינוק גבוה במחירי השכירות למבני מגורים, שעומד על 15%-20%.

לאחר שתרה זמן רב אחר עסקה אידיאלית, קבוצת גולן השקעות הצליחה לאתר נכסי מולטי-פמילי איכותיים במחירי חסר. הנכסים שרויים בתחזוקה מצוינת. בשל היקלעות בעל הנכס לקשיים, הקבוצה הצליחה להוריד כ-400 אלף דולר מהמחיר לעסקה, מה שהפך אותה לאטרקטיבית ומשתלמת במיוחד! כעת, ההשקעה נפתחה לקהל משקיעים מצומצם במחיר של החל מ-75 אלף דולר בלבד למשקיע!

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם:

מדובר בקומפלקס מגורים משופץ, הכולל תמהיל דירות מגוון ביותר; 52 דירות ברמת גימור גבוהה מאוד, מתוכן 8 דירות סטודיו, 40 דירות בנות 2 חדרים ועוד 4 דירת בנות 3 חדרים. עד כה הושכרו כל הדירות במתחם המגורים בשכר דירה נמוך ביחס למחירי האזור, ומומחי הנדל”ן בקבוצת גולן, צופים כי ניתן להעלות את שכר הדירה החודשי בכ-15%-20%, מה שמהווה פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד עבור המשקיעים למשך 5 שנים. בתום התקופה צפוי להימכר הנכס ותבוצע חלוקת רווחים בדומה לתהליך מיני-אקזיט. העובדה כי כבר עכשיו הפרויקט נמצא בתפוסה מלאה, מצביע על הביטחון כי מדובר בפרויקט אטרקטיבי, שכן המשקיעים ייהנו מתזרים שוטף כבר מהיום הראשון להשקעה.

מתחם הדירות בג’קסונוויל שוכן בקרבה לים, מה שמסביר את אווירת “עיירת החוף” שמאפיינת אותו. העיר רוויה באתרי פנאי, בילוי ובידור, והודות למתחמי התיירות היוקרתיים שבה- היא מושכת אליה מאות מבקרים מדי שנה. לצד זאת, מאפייני העיר מעלים את הביקוש גם עבור תאגידי ענק, מוסדות וחברות עסקים שכן היא מהווה מיקום אסטרטגי עבורם במיוחד בגלל הגישה לכביש 10 המרכזי.
קבוצת גולן השקעות היא אחת מהקבוצות המובילות ביותר בישראל לאיתור הזדמנויות השקעה אטרקטיביות ואסטרטגיות בארה”ב. לא בכדי בחרה הקבוצה להשקיע דווקא בפרויקט של מתחם Cambrids Park היוקרתי. לאחר כשנתיים של סריקות השוק וחיזור אחרי ברוקרים מקומיים, היא מצאה את הנכס שהציע את העסקה האידיאלית והמשתלמת שאחריה חיפשה.

יריב גולן, מנכ”ל החברה, הסביר כי “החברה מלווה את העסקה של המשקיע לאורך כל הדרך, כך שהוא פטור לחלוטין מכל התעסקות עם השוכרים, חברות ניהול, השבחה ומכירה, ועל כן נהנה הוא מתחושת ביטחון ונחת באשר לניהול ההשקעה. כמו כן, החברה דואגת כי בעת קבלת התשואה המועדפת, המשקיעים אכן ייהנו מהקדימות בחלוקת הרווחים”.

למידע נוסף הירשמו, ונציג יחזור אליכם בהקדם: