הכפתור שייתן לכם את כל הבטחון שאתם זקוקים לו כשאתם על ההגה

14179

סיוע בהול במצבי חירום, חילוץ פשוט כאשר הרכב נתקע בצידי הדרך וצוות מיומן שמכיר כל תרחיש: אז לא משנה באיזו סיטואציה אתם נמצאים בזמן נהיגה ברכב הכפתור יעניק לכם את כל הביטחון בעולם כשאתם על ההגה.

בעבור נהגים רבים ובפרט בעבור קהל בוגר יותר, העלייה על ההגה עשויה להתלוות ללא מעט חששות. “מה יקרה אם אהיה מעורב בתאונת דרכים, חלילה?”, “מה יקרה אם אסבול מבעיה בריאותית פתאומית בעודי על ההגה?”, “מה יקרה אם אזדקק לעזרה וחילוץ כשאין סביבי מי שיוכל לעזור לי?”. לשם כך בדיוק נוצרה המערכת החדשנית “הכפתור”, מבית חברת קוברה הישראלית.

בעצם מדובר בגרסה מתקדמת יותר של לחצן מצוקה, אשר בתים רבים מצוידים בו, אשר ניתן ללחוץ עליו במידה והתעורר מצב חירום, ומאויש מסביב לשעון באנשי מקצוע שיוכלו לסייע. “הכפתור”, אשר ממוקם בתוך הרכב, משלב טכנולוגיה לוויינית, כך שמלאכת האיתור של הרכב הופכת פשוטה להפליא. כל מי שנתקע בצד הדרך מבלי סימן דרך מסוים אותו הוא היה יכול לציין בשיחה, יוכל לספר לכם שהתהליך עשוי לקחת זמן רב.

כאשר מדובר בתאונת דרכים, סוגיית הזמן קריטית ביותר, כיוון שהיא עשויה להציל חיי אדם. החיישנים של מערכת “הכפתור” מסוגלים לחוש בתאונת דרכים, לא עלינו, ולהזעיק בעצמם אמבולנס תוך שניות, עניין משמעותי במיוחד כאשר אין שנייה אחת לבזבז. באירופה ובארה”ב כבר מדובר בסטנדרט. בארץ מתחילים להבין בשנים האחרונות כמה שמערכת כזו עשויה להיות קריטית להצלת חיי אדם.

לקבלת מידע נוסף מנציג החברה:

גם גופים גדולים כמו “אור ירוק” רואים במערכת כמו “הכפתור” חשיבות עצומה. אחת הסיבות לכך הן הממשק הפשוט אשר ממוקם בגובה העיניים, במלוא מובן המילה. די בהרמת יד פשוטה כדי להכניס את המערכת לפעולה, בין היתר בזכות רכיב ה-GSM המובנה שהמערכת כוללת.

בנוסף לעזרה במצבי חירום אמיתיים, מערכת “הכפתור” מסייעת במצבים נוספים אשר רלוונטיים לכל נהג: סיוע בעת גרירה או כאשר ישנה תקלה ברכב, סיוע כאשר נתקעים ללא דלק או עם פנצ’ר בגלגל, ואף התרעה כאשר הרכב נגרר.

המוקד עצמו מכסה את כל מדינת ישראל, כך שלא משנה היכן תיתקעו, צוות “הכפתור” יוכל להגיע אליכם תוך 30-60 דקות מקסימום. (בשנת 2019 ממוצע הגעה ללקוח עמד על 43 דקות ) כאשר מדובר במצבי חירום, המענה ניתן תוך 30 שניות מקסימום, על מנת להעניק לכם את הסיוע שלו אתם זקוקים. בקיצור, ישנן סכנות רבות שעשויות לפקוד אותנו בשעת נהיגה, אולם מערכת “הכפתור” מכירה אותן ויודעת כיצד להעניק את הטיפול המיטבי שיעניק לכם את תחושת הביטחון שמגיעה לכם, כדי שתגיעו בשלום מנקודה אחת לנקודה שנייה.

בשורה התחתונה: מדובר במערכת חכמה שלא ברור איך היום בעידן “הרכב החכם” אין כפתור בכל רכב. המערכת מביאה לנהג תוספת משמעותית של בטחון ובטיחות, לכל מי שמחפש את הטוב ביותר כדי לשמור על חייו ועל חיי משפחתו.

לקבלת מידע נוסף מנציג החברה: