מעלימים את הכאב – מדרסים בהתאמה אישית ב- 99 ש״ח בלבד לכל חברי קופות החולים!

13562

חלק ניכר מהאוכלוסיה סובלת בחיי היום יום מכאבים כרוניים שונים כגון כאבי גב, כאבי ברכיים, פלטפוס והולפוס. רבים אינם מודעים לעובדה שמדרסים בהתאמה אישית יכולים לעזור ולפתור את הבעיה וממשיכים לחיות עם הכאב.

אין זה פשוט לחיות עם הכאב, הכאב יכול להשפיע גם על הפעולות היומיומיות הפשוטות ביותר כמו לעמוד בתור בסופרמרקט, לשחק עם הילדים והנכדים או בזמן נהיגה ברכב, אך אורך החיים העמוס גורם לכך שאנשים ממשיכים לחשוב ש״מחר הכאב כבר יעבור ונחזור להתנהל כרגיל״ – אך זה לא קורה.

רשת ניו פיט, המתמחה בהתאמה אישית של מדרסים לכף הרגל, יוצאת במבצע שאסור לכם לפספס וזה הזמן להעלים את הכאב בקלות בתהליך האורך 20 דקות בלבד, בסיומו תקבלו את המדרסים במקום!
לאחר אבחון קצר צוות המומחים של הרשת יתאים את המדרסים המתאימים לכם בהתאמה אישית, החל מ-99 ש״ח בלבד לכל חברי קופות החולים!

חשוב לציין שהמדרסים מגיעים עם שכבה של בולם זעזועים פורון XRD, הגורם לכך שהכאב ייפחת כתוצאה מחלוקה שווה של העומס על הרגל.

מעבר לכך, שאת החברה מלווה ד״ר איתן סביר, רופא בכיר ומנתח במחלקה האורטופדית בבי״ח מאיר. במקרים מורכבים יותר, במקרה והבדיקה התקופתית תגלה כי הבעיות האורטופדיות שלכם לא נפתרו, תקבלו פגישת אבחון עם ד״ר סביר על מנת למצוא את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

זה הזמן להעלים את הכאב! לבדיקת התאמה:

בחרו סניף