לא בכל יום תגלו פוטנציאל לרווח מוערך של 280%! הזדמנות בלתי חוזרת להשקעה בעתודות הקרקע האחרונות ברחובות

29815

רחובות הינה אחת מעשר הערים המובילות בישראל בעלת האוכלוסיה האיכותית ביותר על פי דירוג המשלב מעמד סוציו-אקונומי בינוני-גבוה. העיר נחשבת כבר תקופה ארוכה לאחת מהערים האטרקטיביות ביותר למשקיעים בישראל. אחד האיזורים המבוקשים והיקרים ביותר בעיר נמצא בסמיכות למרכז הרפואי קפלן.

המרכז הרפואי צפוי להכפיל את גודלו עם התפתחות העיר רחובות וקצב ריבוי האוכלוסיה בעיר ובאיזור כולו, אם כעת מכיל המרכז הרפואי כ-550 מיטות הרי שהצפי הוא ל-1,200 מיטות. הדבר יביא לכך שמספר העובדים צפוי לגדול גדל בכ-120% ולבנייה מסיבית מסביב למרכז הרפואי, בנייה שתאפשר הקמה של מרפאות חוץ, קליניקות של רופאים פרטיים, משרדים ומרכזי מסחר.

אין זה סוד שמרכזי מסחר ומשרדים הנמצאים בסמיכות למרכזים רפואיים נחשבים לגדולים ולמבוקשים ביותר בישראל. המרכזים המסחריים מושכים אליהם עשרות אלפי קונים, מבקרים ומטופלים מדי יום. אם תרצו להשכיר משרד או שטח מסחרי במרכזים הללו, לדוגמא במרכז איכילוב בתל-אביב, סביר להניח שיהיה לכם קשה מאוד עד בלתי אפשרי.

חברת ״זמרת הארץ״, המקימה פרויקטים מזה שנים בכל רחבי הארץ, זיהתה את הפוטנציאל הטמון באיזור ומציעה למכירה 20 יחידות במחיר מיוחד של 990 ש״ח בלבד שתתן לרוכשים ע”פ הערכת שמאי בתקן 22 לקבל מטר מבונה.
לצורך השוואה, המחיר של נכנסים הזמינים לבנייה באיזור סמוך עומדים על פי הערכות שמאי על 3,800 ש״ח למ״ר (!), מדובר בפער עצום של מאות אחוזים ובפוטנציאל רווח אדיר!

מעבר לכך, אלו שלא יירצו לבנות משרד באיזור יהנו מהרווח הצפוי מההשבחה בשלב ההיתר. אלו שיירצו להתקדם לשלב הבנייה יוכלו להרוויח כ-8,500 ש״ח משכירות עם הון עצמי התחלתי של 200,000 ש״ח בלבד!

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הקרקע אינה זמינה לבניה מיידית וזו ההזדמנות שלכם להרוויח מהליך ההשבחה.