משבר או הזדמנות כלכלית? השקעה נדל”נית במגדל יוקרתי בקו הים לבעלי הון עצמי של 1,150,000 ₪ דווקא בעת הזו

57933

המגדל החמישי והאחרון בפרויקט המוצלח של SEA TOWER עומד על כל הציפיות האפשריות בתקופה שבה כל מה שאנחנו רוצים (ונדרשים) הוא להישאר בבית, ומה יותר טוב מבית עם קו ראשון לחוף היום?

מדובר בבנייה של בניין יוקרתי עם נוף כחול חסר גבולות, בלב שכונת פארק הים המבוקשת בבת ים הגובלת בראשון לציון. דיירי הבניין ייהנו מתצפית פנורמית אל הים, מטרקלין דיירים, פינות ישיבה עם בריזה מרעננת וחדר כושר מפואר בקומה ה17.

פארק הים, פרויקט הדגל של העיר, מהווה את מתחם המגורים הנחשק ביותר באזור גוש דן והוא מושך אליו משפחות רבות אשר מחפשות איכות חיים גבוהה בקרבת החוף ובסביבה ירוקה. בשכונה ישנם פארקים רבים, שבילי אופניים, מסלולי ריצה וגינות לילדים. כמו כן, בסמוך לשכונה עתידה להיבנות טיילת שתדגיש את התדמית היוקרתית של האזור המבוקש, ובהמשך היא צפויה להקפיץ את ערך נכסי השכונה.

על אף משבר הקורונה אשר הביא לקיפאון בחלק מפרויקטי הנדל”ן, מתחם SEA TOWER  שבונה חברת “רום כנרת” הוא פרויקט שהקמתו נמשכת כל העת, גם בימים אלו. מדובר בבניין החמישי שהחברה בונה במתחם, עם ניסיון עשיר של כ-25 שנים בהקמת מיזמי בנייה גדולים תוך הקפדה על תכנון חכם, פרקטי, יוקרתי ואיכותי.

כיום מציעה החברה במסגרת המכירה המוקדמת, דירות בנות 4 חדרים – החל מ- 2.15 מיליון שקלים בלבד (נדרש הון עצמי של 1,150,000 ₪ ) . ההסבר למחיר האטרקטיבי נובע מהעובדה כי החברה הייתה מהראשונות לזהות את הפוטנציאל הגדול בשכונה היוקרתית, טרם הפכה למבוקשת. בזכות כך, היא רכשה את הקרקע האידיאלית ביותר לבנייה באזור, ולכן הדירות שלה מוצעות במחירים שיזמים אחרים לא יכולים להרשות לעצמם.
כעת ההערכה היא כי במגדלים הבאים המתעתדים להיבנות בשכונה, ישווקו הדירות במחירים גבוהים יותר מהמוצע בד בבד לאור הקיפאון והעיכובים בענף.

בהינתן המחיר חסר התקדים שמציעה חברת “רום כנרת” ולצד החלטת הממשלה להפחית את מדרגות מס רכישת הדירה השנייה למשקיעים מרמה של 8% ומעלה ל-5%, לכן מדובר בחלון הזדמנויות שחבל לאבד.

הירשמו לתיאום פגישה וקבלת ומידע מנציג רום כנרת: