אלפי שקלים יכולים לחזור אליך בזכות הרפורמה בביטוחי הבריאות של משרד האוצר

20749

משרד האוצר החליט לעשות סוף לביטוחי הבריאות היקרים והמנופחים ולאפשר לך לרכוש כיסויים באופן פרטני כך שיתאימו בדיוק לצרכים שלך ויחסכו לך המון כסף.
איך עושים את זה? כל הפרטים בכתבה:

67% מהציבור לא שמע על הרפורמה המשמעותית בביטוחי הבריאות וממשיך להפסיד כספים שמתבזבזים על כיסויים כפולים ומיותרים. עד לרפורמה המדוברת, יכולת לרכוש ביטוחי בריאות בחבילות סגורות  במחיר יקר ועם כיסויים שלא היו רלוונטיים לך. בזכות הרפורמה החדשה ניתן לבחור בין חמישה כיסויי בריאות: ניתוחים בישראל וניתוחים בחו”ל, תרופות, השתלות, שירותים אמבולטוריים וגילוי מחלות קשות, להימנע מכיסויים כפולים ולחסוך המון כסף!

רוצה לבדוק את זכאותך להוזלה במחיר ביטוח הבריאות שלך?

לבדיקת זכאות מהירה לחץ כאן!

רוצה לדעת עוד? במיוחד בשבילך יצרנו מדריך קטן שיעשה לך סדר גדול ויעזור לך להבין איך ניתן להוזיל את עלויות ביטוח הבריאות שלך בעשרות אחוזים!

מה כוללת רפורמת הביטוח החדשה?

פוליסה אחידה לכלל חברות הביטוח
בעידן של טרום הרפורמה, פוליסות ביטוח הבריאות היו שונות בין חברות הביטוח, דבר  שהקשה על השוואת המחירים ביניהם וע”י כך להוזיל עלויות ולבחור פוליסה רלוונטית. היום ניתן לקבל את אותן פוליסות בכל חברות הביטוח, דבר שמאפשר תחרות בדיוק על אותו המוצר (מכיוון שאין העדפה למותג ביטוח כלשהו) ולהוזלת מחירים משמעותית ברוב המקרים ולגבי רוב הגילאים.

שינוי תנאי הפוליסה בכל שנתיים
בעבר לא היה ניתן לשנות את תנאי הפוליסה והמבוטח היה “תקוע” עם אותם התנאים למשך כל שארית ימי חייו, למרות שבמשך השנים הטכנולוגיה והמדע בתחום והרפואה התקדמו משמעותית. היום התנאים בפוליסה יתעדכנו בכל שנתיים בהתאם להתקדמות הרפואה כך שהפוליסות יישארו עדכניות וללא שינוי במחיר.

 שיפור השירות, איכות וכמובן המחיר
משרד האוצר חייב את חברות הביטוח למכור את אותן הפוליסות כך שנאמנות הלקוח למותג ביטוח כזה או אחר נעלמת ומפנה את מקומה למחיר האטרקטיבי ביותר. יחד עם זאת, הרפורמה תשפר את השירות מכיוון שהפוליסות האלו כבר לא כובלות את הלקוח והוא יכול לרכוש כיסוי מסוים בחברה אחת וכיסויי אחר בחברה אחרת כך שהתחרות האמיתית תהיה באיכות השירות שהלקוח יקבל.

איך ניתן לבדוק זכאות להוזלת מחירי ביטוח הבריאות?

בתהליך מהיר, פשוט וקליל ניתן להוזיל את מחירי הביטוח הבריאות שלך. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס ללינק, למלא את הטופס הקצר ואנחנו נחזור אליך בהקדם האפשרי עם התוצאות!

לבדיקת זכאות מהירה הירשמו:

האם יש לכם ביטוחי בריאות, סיעודי, חיים, תאונות אישיות פעילים? (שדה חובה)

מה סך התשלום החודשי על הביטוחים שלך? (שדה חובה)